CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-12 mesaje din 12
NEVALIDAREA UNUI PREMIU
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 16 Mar 2009, la 12:22
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: DANIELA MIHAELA OPREA (16 Mar 2009, 11:35)
Conform regulamentului, declaratia completata, semnata si datata trebuia trimisa prin posta, impreuna cu capacul cu codul desemnat castigator la CP 142, OP 5, Bucuresti.
Iti recomand sa descarci declaratia de acord castigator din pagina respectivei promotii (care acum se gaseste in sectiunea "Arhiva"), sa o printezi, completezi, semnezi si datezi si sa o trimiti impreuna cu capacul la adresa indicata, cat de curand posibil.
Succes!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 16 Mar 2009, la 12:18
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mary (16 Mar 2009, 11:21)
Draga Mary,
Organizatorii au verificat si nu au primit plicul tau la casuta postala. Iti recomanda sa faci urgent o reclamatie la Posta Romana, ca sa se dea de urma plicului, pentru ca altfel nu iti poti primi premiul.

Iata ce prevede regulamentul:
6.5. Pentru a intra in posesia premiului, potentialii castigatori trebuie sa indeplineasca cumulativ urmatoarele conditii:
- sa confirme telefonic codul castigator, conform art.6.2 de mai sus, si faptul ca se afla in posesia acestuia (a capacului produsului participant pe care este imprimat codul).
- sa trimita la CP 142, OP 5, Bucuresti declaratia mentionata la art.6.4 de mai sus, impreuna cu capacul produsului participant ce contine codul unic castigator declarat telefonic, in maxim 7 zile lucratoare de la primirea prin plic a acesteia de la Organizator.
6.9. Neindeplinirea uneia dintre conditiile descrise la art. 6.5. de mai sus conduce automat la pierderea dreptului potentialului castigator de a i se mai atribui premiul. Organizatorul si Agentia nu isi asuma nici o raspundere pentru plicurile expediate de potentialii castigatori pe alta adresa, ori expediate la CP142 OP 5 Bucuresti in afara termenului mentionat la art.6.5 de mai sus, care nu au ajuns la destinatie sau au fost trimise dupa expirarea termenului acordat. Castigatorii nu vor primi confirmare de primire din partea Organizatorilor pentru plicurile expediate la CP142 OP 5 Bucuresti.

Daca faci repede o reclamatie la oficiul postal de unde ai trimis plicul, sunt sanse sa il gaseasca si sa-l trimita la adresa indicata, iar tu iti vei primi premiul.
Succes!
Publicat de DANIELA MIHAELA OPREA, in 16 Mar 2009, la 11:35
Raspunde Citeaza
AM FOST DESEMNATA CASTIGATOAREA PROMOTIEI DELMA CU UN SANDWICHMACHER DIN ORA IN ORA DAR AM PRIMIT DECLARATIA PE EMAIL AM COMPLETATO SI AM TRIMISO DAR NU M-ATI LAMURIT PE CE ADRESA SA TRIMIT CAPACUL CU CODUL CASTIGATOR VA ROG SA IMI SPUNETI CE SA FAC APAR PE LISTA CASTIGATOARE AICI LA DUMNEAVOASTRA CA IN CURS DE VALIDARE A PREMIULUI VA MULTUMESC
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 16 Mar 2009, la 11:21
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mary (16 Mar 2009, 11:19)
Draga Mary,
Daca nu ne spui numele tau complet si adresa, nu ii putem ruga pe organizatori sa verifice daca au primit plicul tau. Pentru a-ti proteja datele personale, ti-am recomandat sa ne scrii folosind rubrica de contact.
Publicat de mary, in 16 Mar 2009, la 11:21
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mary (16 Mar 2009, 11:19)
Datele mele sunt Balasel Maricica din Iasi(comuna Rediu)
Publicat de mary, in 16 Mar 2009, la 11:19
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (16 Mar 2009, 10:59)
Am trimis plicul impreuna cu declaratia si capacul cu codul castigator la adresa CP 142, OP 5 ,Bucuresti,imediat ce am primit telefonul de la dvs,va multumesc.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 16 Mar 2009, la 10:59
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mary (13 Mar 2009, 11:27)
Draga Mary,
Te invitam sa ne scrii un mesaj folosind rubrica de contact de mai jos si sa ne spui datele cu care te-ai inscris in promotie si pe ce adresa ai trimis plicul. Ii vom ruga pe organizatori sa verifice daca plicul tau a ajuns unde trebuie.
Succes!
Publicat de mary, in 13 Mar 2009, la 11:27
Raspunde Citeaza
am trimis capacul impreuna cu declaratia (4 noiembrie)insa zice ca inca nu e validat ,ce spuneti mai am vreo sansa sa primesc premiul;si as vrea sa stiu daca a primit cineva pana acum acest premiu,va multumesc ast un raspuns
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 12 Jan 2009, la 07:45
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 2 Infopromotii (05 Jan 2009, 12:25)
Draga Liviu,

Organizatorii ti-au tramsmis ca plicul tau nu a sosit inca. Speram ca va fi in urmatoarea transa de plicuri ridicate de la posta.

Mult succes!
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 05 Jan 2009, la 14:34
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Liviu Radut (02 Jan 2009, 10:26)
Draga Liviu,

Organizatorii iti transmit ca procesul de validare este in plina desfasurare. Inca mai sunt plicuri de ridicat de la posta deci este posibil ca printre ele sa se afle si cel trimis de tine. Pe masura ce se vor valida castigatorii vom modifica lista de pe site.

Mult succes!
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 05 Jan 2009, la 12:25
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Liviu Radut (02 Jan 2009, 10:26)
Draga Liviu,

Vom transmite intrebarea ta organizatorilor. Datorita faptului ca au fost sarbatorile de iarna marea majoritate a celor care se ocupa au fost in concediu. Acesta este motivul pentru care s-a intarziat. Vom reveni cu un raspuns pentru tine.
Mult succes!
Publicat de Liviu Radut, in 02 Jan 2009, la 10:26
Raspunde Citeaza
Am fost desemnat castigator la promotia ' Cu Delma castiga un sandwichmaker din ora in ora, zilnic' in data de 18 Noiembrie 2008 pe numele de Radut Mirela Simona.
Am trimis capacul castigator impreuna cu declaratia primita,dar pe site-ul castigatorilor sunt afisata ca fiind in curs de validare. Ca sa fiu sigura ca ajung unde trebuie,le-am trimis recomandate. Vreau sa fiu anuntata(telefonic sau prin e-mail) daca toate acestea au ajuns si daca premiul se valideaza.

ASTEPT RASPUNSUL SI SPER CA VA VETI TINE DE CUVANT!!!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-12 mesaje din 12
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media