CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Multumesc echipei infopromotii
Publicat de Moderator 1, in 07 Feb 2008, la 11:43
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: NADUK (06 Feb 2008, 15:04)
Draga Nadia,
ne bucuram ca ti-am putut fi de folos.
Speram ca de-acum incolo vei sti din proprie experienta ca promotiile prezentate de noi sunt serioase, iar daca nu iti primesti premiul la timp, exista o explicatie simpla (cum a fost in cazul tau: nu erai acasa). Totul se rezolva daca ne scrii un mesaj folosind formularul de contact si ne spui care este problema, dandu-ne toate datele tale personale cu care te-ai inscris in promotie. Noi ii contactam pe organizatori si ii rugam sa verifice in baza de date, iar ei ne spun cu exactitate in ce stadiu se afla expedierea premiului tau.
Succes la premii tuturor!
Publicat de ELENA-NADIA DUMITRASCU, in 06 Feb 2008, la 15:05
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: NADUK (06 Feb 2008, 15:04)
nu am strigat,pur si simplu ,am uitat tastatura pe caps lock.ups!
Publicat de NADUK, in 06 Feb 2008, la 15:04
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 (09 Jan 2008, 11:06)
SI EU VA MULTUMESC PENTRU IMPLICARE SI SERIOZITATE.NUMAI BINE TUTUROR !SCUZE PENTRU EVENTUALELE NEPLACERI CAUZATE DE MINE.
Publicat de Moderator 1, in 09 Jan 2008, la 11:06
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Ligia (09 Jan 2008, 08:10)
Multumim si noi pentru aprecieri, Ligia. Facem tot posibilul pentru ca vizitatorii nostri sa fie cat mai bine informati.
Publicat de Ligia, in 09 Jan 2008, la 08:10
Raspunde Citeaza
M-a incantat raspunsul prompt si cred ca mesajul d-stra extrem de bine documentat si amplu ar multumi pe oricare participant la orice promotie promovata pe acest site.
Va multumesc si urez siteului infopromotii viata lunga , Ligia
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media