CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
Mi-ati gresit numele in lista cistigatorilor Delma-Gospodina Bubulina
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 26 May 2008, la 08:28
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Erzsebet-Maria Marton (24 May 2008, 17:39)
Declaratia este acolo unde ti-am spus: intri in arhiva, selectezi numele promotiei Delma si o gasesti sub imagine, la "documente conexe" - Anexa 1 declaratie castigator. Dai click pe documentul de Word, il salvezi undeva in computerul tau, iar apoi completezi toate campurile si bifezi tot ce trebuie bifat. Trimite declaratia cat poti de repede la adresa pe care o stii. Succes!
Publicat de Erzsebet-Maria Marton, in 24 May 2008, la 17:39
Raspunde Citeaza
Va multumesc pentru promtitudine,am vazut ca am fost vaidata, dar declaratia respectiva nu-am gasit-o sa o descarc, daca se poate va rog sa mi-o trimiteti. Cu respect
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 23 May 2008, la 13:47
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Erzsebet-Maria Marton (22 May 2008, 10:31)
Am trimis capacul de Delma Sandwish de 750 gr. cu codul respectiv pe el la adresa pe care l-am primit de la persoana care m-a contactat; si anume Oficiul postal nr.5. Casuta postala 142. Bucuresti; ce s-a intimplat la posta acest lucru nu stiu.

Adresa este corecta. Ai trimis si declaratia de castigator (descarcabila din pagina promotiei Delma de pe site-ul nostru, acum in arhiva)?
Oricum, organizatorii nu au primit niciun plic de la tine. Cred ca ar fi bine sa mergi la posta si sa faci o reclamatie scrisa; poate asa se da de urma plicului. Succes!
Publicat de Erzsebet-Maria Marton, in 23 May 2008, la 10:33
Raspunde Citeaza
Am trimis capacul de Delma Sandwish de 750 gr. cu codul respectiv pe el la adresa pe care l-am primit de la persoana care m-a contactat; si anume Oficiul postal nr.5. Casuta postala 142. Bucuresti; ce s-a intimplat la posta acest lucru nu stiu.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 22 May 2008, la 21:40
Raspunde Citeaza
Salut, Erzsebet-Maria!
Am comunicat organizatorilor mesajul tau, dar ne-au informat ca inca nu au primit de la tine plicul pentru validare. Daca depasesti termenul de expediere, nu vei mai aparea deloc pe lista castigatorilor; nici cu numele corect, nici cu cel incorect. Si nici nu iti vei mai primi premiul
Publicat de Erzsebet-Maria Marton, in 22 May 2008, la 10:31
Raspunde Citeaza
Numele meu corect este: Marton Erzsebet-Maria.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media