CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-16 mesaje din 16
Mama anului unde esti????
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 08 Jul 2008, la 10:56
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (08 Jul 2008, 10:47)
Publicat de anonim_2765, in 08 Jul 2008, la 10:47
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (08 Jul 2008, 00:47)
...concluzia ar fi nu este necesar vreun raspuns, nici ptr mine, nici ptr celalalt anonim...Multumesc si scuze ptr confuzii
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 08 Jul 2008, la 00:47
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (07 Jul 2008, 23:21)
Mi-ati dat greu.
Unul zice ca nu cu mine vorbea, chiar daca mi-a dat reply... Altul... Anonimatul este palpitant, dar ne joaca feste.
Cui si la ce intrebare sa raspund?
Publicat de anonim_2765, in 07 Jul 2008, la 23:21
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (07 Jul 2008, 20:28)
Precum a precizat si anonimul anterior a existat o confuzie intre ...anonimi . In niciun caz nu as fi revenit cu vreun comentariu suplimentar si redundant , cu atat mai mult cu cat cel initial era o simpla observatie, nu vreo "contestatie" sau ceva asemanator. .
Publicat de anonim_2765, in 07 Jul 2008, la 23:13
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2519 (07 Jul 2008, 22:31)
Daca e asa...mea culpa. Comentariul meu (la care "nu te asteptai" ) nu a fost nici pe departe o rautate gratuita, izvorata din vreo invidie recurenta, etc...a fost o simpla observatie care tine de ideea de corectitudine la care tin foarte mult. Asadar...felicitari multiplelor castigatoare si ...bafta in continuare. . Desi se pare ca seceta de afara se regaseste si in zona premiilor si promotiilor noi care sunt tot mai rare si mai putin relevante. Bafta tuturor si racoare...
Publicat de anonim_2519, in 07 Jul 2008, la 22:31
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2519 (07 Jul 2008, 18:55)
Raspunsul pe care l-am dat a fost pentru Anonimul_2765, nu pentru Moderator...deci nu era o sesizare ci o precizare ca o participanta se putea inscrie pentru titlul de Mama Zilei cu mai multe numere de telefon, "candidat" reprezentand "un numar participant la promotie" nu o persoana, conform sectiunii 9 a regulamentului!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 07 Jul 2008, la 20:28
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2519 (07 Jul 2008, 18:55)
Draga Anonimule, ce alt raspuns iti puteam da, decat ca am transmis organizatorilor sesizarea ta si ca ii rugam sa ne dea un raspuns oficial? Ei stiu ce si cum s-a intamplat, nu noi.
Publicat de anonim_2519, in 07 Jul 2008, la 18:55
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (07 Jul 2008, 12:29)
Citeste mai bine regulamentul!!!
Sectiunea 9:
"Fiecare participant are sansa de a castiga un singur premiu in cadrul campaniei promotionale, indiferent de numarul de intrari in promotie. Se va defini ca si participant un numar de telefon inregistrat in promotie."
Nu ma asteptam de la tine la un asemenea comentariu!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 07 Jul 2008, la 16:50
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (07 Jul 2008, 14:27)
Draga Anonim_2765, am transmis organizatorilor sesizarea ta si asteptam raspunsul lor. Te tinem la curent.
Publicat de anonim_2765, in 07 Jul 2008, la 14:27
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (07 Jul 2008, 12:29)
Lista a fost deja publicata pe site-ul promotiei. Am constat cu oarecare stupoare ca celebra echipa de castigatori Dragomir - Puha din Braila apare pe lista de mai multe ori (Dragomir de 6 ori si Puha 2 de ori), desi in regulamentul promotiei se stipuleaza foarte clar, fara nici urma de echivoc ca o persoana poate castiga UN SINGUR PREMIU OFERIT PRIN TRAGERE LA SORTI. Am aparat intotdeauna ideea ca norocul e ceva de admirat si ca cine participa de mai multe ori are sanse mai mari, asadar poate castiga de mai multe ori DACA REGULAMENTUL O PERMITE. Aici nu este insa cazul. Aici e foarte clar: n-ai voie sa castigi decat O DATA. Asadar situatia este NECONFORMA cu regulamentul. Sper ca organizatorii sa isi corecteze eroarea prin BANALA respectare a propriului regulament. Nimic dificil, nu-i asa?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 07 Jul 2008, la 12:29
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (07 Jul 2008, 10:56)

Draga Anonim 2765, asteptam din clipa in clipa sa li se ia castigatorilor pelerina magica de pe umeri si sa-i vedem pe site.
Organizatorii inca nu ne-au transmis lista, dar o vom publica in cateva minute de la primirea ei.
Noi tinem pumnii tuturor prajitureselor si ne-am bucura sa castige cat mai multi dintre vizitatorii nostri.
Publicat de anonim_2765, in 07 Jul 2008, la 10:56
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 2 Infopromotii (01 Jul 2008, 11:19)
... ce lista de cashtigatori dragutza! intrece chiar si celebrele haine al imparatului...
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 01 Jul 2008, la 11:19
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (30 Jun 2008, 14:12)
Dragii nostri, Ana si Anonim_2765,

Am obtinut un raspuns de la organizatori. Listele cu castigatorii promotiei "Mama Anului" se vor definitiva pe data de 3 iulie . Veti putea sa le vizualizati si pe site-ul nostru in sectiunea de castigatori.

Mult succes!
Publicat de anonim_2765, in 30 Jun 2008, la 14:12
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 2 Infopromotii (30 Jun 2008, 12:51)
Deja au fost sunati toti castigatorii? Cine nu a fost sunat inca inseamna ca nu a castigat?

P.S. : Felicitari celei care a fost aleasa Mama Anului. Am vazut pe site-ul promotiei ca a fost deja validata si este, asadar, castigatoare in mod oficial.
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 30 Jun 2008, la 12:51
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: ANA MARTOIU (28 Jun 2008, 17:41)
Draga Ana,

Regulamentul promotiei "Mama Anului" stipuleaza ca extragerea a avut loc pe data de 23 iunie si validarea se va face in decursul a 10 zile. Si noi vom primi lista de castigatori si o vei putea vizualiza pe site. Noi speram sa te afli printre castigatori . Incearca sa lasi putin pesimismul si citeste comentariile vizitatorilor nostri de pe forum care au fost multumiti si si-au primit de fiecare data premiile. Dr. Oetker este o companie serioasa, lucru care se poate vedea si din campaniile trecute. In plus as vrea sa adaug ca acuzatiile nefondate pot duce la anularea contului tau de membru si noi nu ne dorim acest lucru.
Mult success in continuare!
Publicat de [Cont sters]: ANA MARTOIU, in 28 Jun 2008, la 17:41
Raspunde Citeaza
M-a pus sa particip la concursuri,nu de alta dar,daca tot le cumpar,poate iese ceva si (rabdarea mi-am pierdut-o de mult) incep sa am probleme cu nervii!!!!Am inteles ca lista cu castigatori va fi actualizata pe infopromotii,poate se publica si lista cu castigatorii"Dr.Oetker-Mama Anului",nu stiu ce se intampla cu PR diferitelor companii de alimentatie si nu numai,se ocupa doar de promovarea produselor,publicitatea concursurilor si cumpararea produselor de fraieri,iar dupa ce trece perioada campaniei promotionale,compania si-a indeplinit planul peste vanzari,nu se mai onoreaza tragerile la sorti,sau au plecat si ei in concediu!!!!!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-16 mesaje din 16
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media