CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-10 mesaje din 10
Lista castigatorilor
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 30 Oct 2009, la 18:05
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: agnes agnes (29 Oct 2009, 22:25)
Draga Agnes,
Lista castigatorilor validati pana in prezent poate fi vizualizata aici:

http://www.infopromotii.ro/Castigatori/Promotie-Concurs-Cu-Ajax-norocul-iti-bate-in-geam-termopan-377.html

Cu alte cuvinte, in sectiunea de castigatori a site-ului nostru, dand click pe numele promotiai "Cu Ajax, norocul iti bate in geam termopan!".
Iti dorim mult spor la premii.
Publicat de [Cont sters]: agnes agnes, in 29 Oct 2009, la 22:25
Raspunde Citeaza
Va rog sa imi scrieti axact unde pot vedea cistigatorii la " Cu Ajax, norocul iti bate in geam...... " Multumesc
Publicat de contnick, in 14 Oct 2009, la 14:33
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (12 Oct 2009, 14:45)
Multumesc mult!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 14 Oct 2009, la 11:40
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: contnick (12 Oct 2009, 13:18)
Salut, Contnick!
Am primit raspunsul organizatorilor la intrebarea ta:
"Castigatorii anuntati pe site vor fi contactati de VEKA Romania, care le va trimite un voucher cu care castigatorii se vor prezenta la cel mai apropiat reprezentant sau partener VEKA in vederea efectuarii masuratorilor si montajului ferestrelor termopan."
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 12 Oct 2009, la 14:45
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: contnick (12 Oct 2009, 13:18)
Salut, Contnick!
Am adresat intrebarea ta organizatorilor si speram sa primim in curand raspunsul pentru tine. Te tinem la curent.
Publicat de contnick, in 12 Oct 2009, la 13:18
Raspunde Citeaza
Va rog sa-i intrebati pe cei de la Colgate Palmolive " Castigatorii (34) ce fac acum, caci nu stim nimic. Urmatorul pas?!"
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 06 Oct 2009, la 17:14
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: daniela dragu (06 Oct 2009, 10:16)
Draga Daniela, dragi vizitatori,
Tocmai am primit si publicat lista primilor 34 de castigatori validati pentru aceasta promotie. Organizatorii ne-au transmis ca ne vor trimite si numele celorlalti castigatori, pe masura ce acestia vor fi validati.
Va dorim tuturor sa va regasiti numele pe liste!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 06 Oct 2009, la 10:24
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: daniela dragu (06 Oct 2009, 10:16)
Buna, Daniela!
Am transmis organizatorilor intrebarea ta si speram sa primim cat de curand lista castigatorilor pentru validare. Va tinem la curent.
Publicat de daniela dragu, in 06 Oct 2009, la 10:16
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (21 Sep 2009, 16:04)
buna !
s-a publicat cumva lista castigatorilor ? eu nu o gasesc... si desi am trimis si faxul ( draga Moderatorule, aveai dreptate, faxul meu era de vina, scuzeee) nici nu m-a sunat nimeni, nici n-am gasit pe undeva lista . Ce se intampla ???
o zi buna tuturor !
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 21 Sep 2009, la 16:04
Raspunde Citeaza
Salutare tuturor!
Ca urmare a intrebarilor primite de la voi, am contactat organizatorii promotiei, care ne-au anuntat ca procesul de validare dureaza mai mult, deoarece castigatorii desemnati au fost contactati in vederea validarii, insa acestia nu se grabesc sa trimita prin fax documentele necesare validarii. Organizatorii spera sa ne trimita spre publicare numele castigatorilor validati in jurul datei de 1 octombrie.
Spor la premii tuturor!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-10 mesaje din 10
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media