CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-11 mesaje din 11
Lista castigatorilor
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 04 Aug 2009, la 21:43
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: irina nitu (31 Jul 2009, 16:16)
Draga Irina,

Castigul tau a fost validat - probabil ai aflat deja acest lucru si telefonic, de la organizatorii promotiei. Vom actualiza lista de castigatori si aici, pe site, odata cu ultimele 20 de nume castigatoare.

Felicitari!
Publicat de irina nitu, in 31 Jul 2009, la 16:16
Raspunde Citeaza
le-am retrimis de aproape 2 saptamani faxul cu bonurile si numarul de telefon si tot nu m-a contactat nimeni(nu ma despart de telefon)...astept un raspuns
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 31 Jul 2009, la 13:14
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: 4youagain (30 Jul 2009, 20:47)
Salut!
Am adresat intrebarea ta organizatorilor promotiei si speram sa revenim in curand cu un raspuns pentru tine.
Spor la premii in continuare!
Publicat de 4youagain, in 30 Jul 2009, la 20:47
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: 4youagain (21 Jul 2009, 11:23)
Azi suntem in 30 si tot nu am primit premiul, desi ati zis ca au inceput sa fie trimise din data de 20. Nu cred ca Posta Romana este de vina. Chiar nu se puteau expedia premiile la persoanele validate? De ce trebuie sa se astepte validarea tuturor celor 100 de castigatori, pentru a fi expediate premiile? Ce sa mai zic??? Dezamagire totala pentru lipsa de seriozitate si profesionalism pana la urma.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 24 Jul 2009, la 12:29
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mylady (24 Jul 2009, 07:24)
Draga Mylady, intotdeauna validarea dureaza mai mult in cazul trimiterii de informatii de pe bonurile de casa decat la trimiterea de coduri promotionale unice (cum a fost la Zuzu). O eticheta promotionala viu colorata si distinctiva este mai usor de pastrat decat un bon de casa, care seamana cu toate celelalte... Multi participanti ratacesc bonul castigator si atunci sunt invalidati, se recurge la rezerve etc. In plus, acum suntem in plin sezon de concedii...
Spor la premii tuturor!
Publicat de mylady, in 24 Jul 2009, la 07:24
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (23 Jul 2009, 23:15)
DA , MULTUMESC PT. RASPUNS. NU CITISEM MESAJUL ANTERIOR...ORICUM FATA DE ALTE PROMOTII[ VEZI ZUZU ] CARE AU AFISAT CASTIGATORII F. REPEDE AICI A MERS GREU
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 23 Jul 2009, la 23:15
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mylady (22 Jul 2009, 15:10)
Mylady,
Aveai raspunsul mai jos.
Publicat de mylady, in 22 Jul 2009, la 15:10
Raspunde Citeaza
DE CE SUNT DOAR 80 DE CASTIGATORI ,DUPA CE CA AU AFISAT CASTIGATORII DUPA O PERIOADA ATAT DE LUNGA , NICI NU DA O LISTA COMPLECTA? CEILALTI 20 PESTE CATE LUNI II VOM VIZUALIZA ? LA ALTE PROMOTII [VEZI AJAX] POTE SE MISCA ALTFEL...
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 21 Jul 2009, la 12:51
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: 4youagain (21 Jul 2009, 11:23)
Salut!
Dupa cum spuneam, premiile au inceput sa fie expediate de ieri, asadar nu va mai dura mult pana ce vei intra in posesia coletului tau.

Iti intelegem nerabdarea, dar am avut si noi experiente ca organizatori (la cele doua editii de Promotia Anului) si ii intelegem si pe organizatori. Si ei si-ar dori ca lucrurile sa se intample mai repede, castigatorii sa fie cu totii validati cat mai curand si sa expedieze toate premiile, dar este vremea concediilor: potentialii castigatori nu raspund intotdeauna la telefon, nu urmeaza la timp instructiunile de validare s.a.m.d. Organizatorii trebuie sa astepte sa treaca intervalul de validare si apoi sa recurga la alte rezerve si tot asa.

Daca arunci o privire pe lista castigatorilor validati postata vineri, vei vedea ca sunt deocamdata numai 80, iar organizatorii trebuie sa recurga din nou la rezerve, pentru ca acelea extrase initial nu au putut fi validate in totalitate.

Asadar, inca putina rabdare si iti vei primi premiul. Iti dorim mult succes in continuare.
Publicat de 4youagain, in 21 Jul 2009, la 11:23
Raspunde Citeaza
Ma numar printre castigatori si de abia astept sa primesc premiul. Mi s-a lungit gatul, tot uitandu-ma la posta dupa aviz. De ce dureaza atat? Nu se putea gasi solutia de a expedia premiile celor care au trimis la timp copii dupa C.I si bonul fiscal? Din cauza acestei intarzieri, am banuit o oarecare neseriozitate a organizatorilor si am refuzat sa mai particip la concursul Ajax. Probabil ca voi participa doar in momentul cand imi voi primi premiul, asta daca nu va fi prea tarziu.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 20 Jul 2009, la 13:06
Raspunde Citeaza
Dragi vizitatori, am publicat lista castigatorilor validati pana acum. Organizatorii ne-au comunicat ca de azi incep sa fie trimise premiile.
Spor la premii tuturor!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-11 mesaje din 11
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media