CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-8 mesaje din 8
Lista castigatori GRESITA
Publicat de lucky, in 29 May 2009, la 20:02
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: lucky (28 May 2009, 21:55)
Multumesc mult de tot pt. raspuns.
Mult noroc tuturor
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 29 May 2009, la 09:44
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: lucky (28 May 2009, 21:55)
Salut, Lucky!
Lista era corecta, doar ca nu avea legatura cu aceasta promotie. Daca ai fost si contactata de catre organizatori si ai indeplinit criteriile de validare, inseamna ca poti sa incepi sa-ti faci loc in casa pentru premiu .
Felicitari si mult noroc in continuare!
Publicat de lucky, in 28 May 2009, la 21:55
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (28 May 2009, 15:58)
Buna seara.
Am inteles ca lista de castigatori ai aparatelor de aer conditionat nu trebuia sa apara la aceasta promotie, dar as vrea sa stiu daca cei 20 de castigatori publicati ieri sunt intr-adevar castigatorii celor 20 de aparate de aer conditionat, deoarece am fost contactata de organizatori - am trimis ce mi s-a cerut, iar in lista de ieri apaream cu status de "validat".
Deci ce sa facem? Asteptam premiile sau a fost o eroare?
Astept raspuns. Multumesc.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 28 May 2009, la 15:58
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (28 May 2009, 14:25)
Draga Anonim_2765,
Am lamurit misterul si am remediat eroarea.
Castigatorii aparatelor de aer conditionat erau ai unei alte promotii, destinate exclusiv comerciantilor si organizata de compania Dr. Oetker in aceeasi perioada, care din greseala au fost inclusi pe lista primita pentru publicarea pe Infopromotii.
Iti multumim pentru sesizare si ne cerem scuze.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 28 May 2009, la 15:33
Raspunde Citeaza
Salut, Anonim_2765!
Am luat cunostinta, am anuntat organizatorii si vom reveni in curand cu explicatii.
Spor la premii pe toate planurile!
Publicat de anonim_2765, in 28 May 2009, la 14:26
Raspunde Citeaza
Erata : "NESPECIFICATE" in loc de "ne specificate"
Publicat de anonim_2765, in 28 May 2009, la 14:25
Raspunde Citeaza
Am consultat si lista castigatorilor de pe site-ul dedicat acestei promotii. Spre surprinderea mea, apare aceeasi eroare....premii in aparate de aer conditionat ne specificate in regulament...

In sectiunea 7 sin regulament se specifica foarte clar :

"Descrierea premiilor:

500 x Carte de retete "Dr Oetker"
56 x Aparat de facut pâine marca Moulinex OW2000
1 x Premiu constând în bani 12.000 Euro (oferit în RON calculat la cursul de 4.29
)

În cadrul acestei campanii promotionale, nu se permite acordarea contravalorii în bani a premiilor constând în Carte de bucate "Dr Oetker" si Aparat de facut pâine, marca Moulinex, sau schimbarea premiilor. Premiile din imaginile de pe materialele de prezentare sunt cu titlu informativ."

Publicat de anonim_2765, in 28 May 2009, la 13:06
Raspunde Citeaza
Ptr moderatori : am observat pe lista castigatorilor anumite persoane care au castigat...aparate de aer conditionat. Deoarece in cadrul acestei campanii NU exista acest tip de premii am convingerea ca ati afisat si castigatorii unei alte promotii la care...s-au oferit drept premii aparate de aer conditionat..,.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-8 mesaje din 8
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media