CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Lista castigatori Ajax
Publicat de Plescan Daniel, in 29 Dec 2008, la 16:26
Raspunde Citeaza
Astazi am sunt la firma si am aflat ca marketingul e in mini-vacanta pana pe 05.01.2009. S-a rezolvat in cele din urma, in sensul ca am fost sunat de la Veka. Pe ultima suta de metri!
Publicat de Plescan Daniel, in 28 Dec 2008, la 14:54
Raspunde Citeaza
Corectez Pana la sfarsitul lunii noiembrie estimam incheierea procesului de validare si anuntarea listei cu cei 50 de castigatori pe www.infopromotii.ro Deci nu DECEMBRIE ci NOIEMBRIE!!!! M-am razgandit.. Luni ii sun sa vad ce mai spun, apoi in functie de raspunsul primit, pe care il voi posta aici, voi face si reclamatia!
Publicat de Plescan Daniel, in 28 Dec 2008, la 14:48
Raspunde Citeaza
Sunt cam singurul care se mai agita aici, pe tema concursului. Teoretic mai sunt 3 zile pana la sfarsitul lui decembrie. Teoretic! Practic: 2 pentru ca, din cate am inteles eu in urma discutiei cu organizatorii, voucherele vor fi expediate prin posta in decursul lunii decembrie. Probabil la ei calendarul are mai mult de 31 de zile. Regulamentul, pe care mi l-am salvat in calculator, zice : Valabilitatea voucher-ului: Castigatorii pot utiliza voucher-ul in sensul stabilirii datei la care se vor face masuratorile si montajul impreuna cu reprezentantii VEKA pana la data de 31 decembrie 2008, cu mentiunea ca montajul efectiv sa nu depaseasca data de 15 februarie 2009. Subliniez: pana la data de 31 decembrie 2008. In data de 30 decembrie 2008 daca ei nu mai dau nici un semn de viata, le voi da eu un "impuls" printr-o reclamatie. Deja e bataie de joc! Am fost dus cu presul luna de luna, telefoane dupa telefoane, amanari dupa amanari, plus anuntul de aici venit destul de tarziu in care se spunea ca lista va fi afisata tot luna asta. Unde e lista? Nu e lista! Sunt curios ce scuza vor nascoci.. Penibil! As avea mai multe de spus, dar le voi lasa pentru feedback-urlie negative de mai tarziu.
Publicat de Plescan Daniel, in 02 Dec 2008, la 12:48
Raspunde Citeaza
Ideea principala era ca se putea mai bine. Un proces de validare luuuuuuung, o luna decembrie in care numai la termopane nu imi sta gandul. O sa fie interesant. Am cateva nemultumiri legate de regulament si de modul cum a fost pus in aplicare, dar compenseaza faptul ca ma numar printre castigatorii validati.
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 20 Nov 2008, la 11:49
Raspunde Citeaza
Dragii nostri,

Organizatorii ne-au rugat sa va transmitem urmatoarele:
"Colgate-Palmolive (Romania) SRL aduce la cunostinta tuturor participantilor la concursul "Cu Ajax norocul iti bate in geam termopan!" desfasurat in perioada Iulie- August 2008, ca procesul de validare a castigatorilor extrasi in urma tragerii la sorti nu s-a terminat inca, dat fiind faptul ca persoanele anuntate ca si castigatoare trebuie sa ne trimita la adresa noastra cele 3 elemente obligatorii care le valideaza: copie dupa cartea de identitate, bonul fiscal (sau copie) care sa ateste achizitionarea premiului si produsul (sau gulerasul cu codul unic).
Pana la sfarsitul lunii noiembrie estimam incheierea procesului de validare si anuntarea listei cu cei 50 de castigatori pe www.infopromotii.ro, urmand ca, in cursul lunii decembrie 2008 cei 50 de castigatori sa intre in posesia tichetelor cadou in valoare de 500 de euro fiecare. Multumim, Colgate-Palmolive (Romania) SRL. "

Mult succes tuturor!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media