CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Lipsa de informare sau pacaleala pe fata?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 02 Feb 2010, la 10:53
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: gabriel nica (01 Feb 2010, 16:52)
Draga Gabriel,
Am luat legatura cu organizatorii si le-am semnalat cele spuse de tine. Am aflat astfel ca o promotie cu acelasi nume s-a desfasurat in Carrefour anul trecut. Daca ai gasit talonul respectiv in decursul lunii ianuarie, te rugam sa ne spui in care dintre magazinele Carrefour s-a intamplat acest lucru, ca sa aducem la cunostinta organizatorilor si sa se ia masurile necesare astfel incat sa nu mai apara confuzii.
Iti multumim pentru semnalare si te invitam sa participi la promotia Reckitt Benckiser "Casa curata merita premiata", care se desfasoara acum in lantul Selgros.
Publicat de gabriel nica, in 01 Feb 2010, la 16:52
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: gabriel nica (31 Jan 2010, 17:20)
Este vorba despre eticheta ce prezinta o masina de spalat in culori alb si roz avandscris"CASA CURATA MERITA PREMIATA"iar mai jos Castiga o masina de spalat rufe!{Detalii pe verso]Deasemenea pe verso-ul acestei etichete sunt rubricile cu{Nume,Prenume.Adresa,Nr tel,Ocupatie,Nr bon,Produs cumparat}precum si unde pot gasi detalii privind aceeasta promotie.DECI CUM ESTE? PACALEALA CUM AM SPUS EU SAU NEINTELEGERE INTRE FIRMELE PARTICIPANTE LA ACEASTA PROMOTIE? IN acet caz eu pot participa sau nu la promotie?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 01 Feb 2010, la 15:00
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: gabriel nica (31 Jan 2010, 17:20)
Salut, Gabriel!
Nu e nici dezinformare, nici pacaleala: atat in rezumatele redactate de noi si publicate in pagina promotiei, cat si in regulament, se spune clar: la aceasta promotie participa doar magazinele Selgros. Ce talon de participare ai primit de la Carrefour?
Publicat de gabriel nica, in 31 Jan 2010, la 17:20
Raspunde Citeaza
DE CE LA ACEASTA PROMOTIE NU PARTICIPA SI MAGAZINULCARREFOUR ERA CU TOATE CA AICI SE COMERCIALIZEAZA PRODUSE DIN GAMA MENTIONATA SI CHIAR EU AM ACHIZITIONAT O CUTIE CU ANTICALCAR CALGONIT DE 3KG?SI AM PRIMIT UNTALON DE PARTICIPARE.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media