CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-7 mesaje din 7
Job part-time
Publicat de Andreea Mihailescu, in 03 Nov 2011, la 12:30
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Andreea (11 Aug 2010, 15:41)
Buna Andreea,

Daca sunteti inca interesate de o colaborare, ma puteti contacta la andreea@brunettes.ro.
Publicat de Voica Ioana - Nicoleta, in 03 Jun 2011, la 00:43
Raspunde Citeaza
Buna..ma numesc Ioana Voica, am 20 de ani si sunt din Pitesti.Sunt o fire sociabila, comunicativa,prietenoasa ,punctuala,dornica de a invata lucruri noi. As vrea sa lucrez ca promoter in orasul meu..adresa mea de email voicaioananicoleta@yahoo.com sau id: ioana_creatza_bruneta
Publicat de Anca Gaga, in 03 May 2011, la 21:36
Raspunde Citeaza
Buna!Sunt Anca am 22 de ani , studenta in anul 4 si as dori sa lucrez in timpul week-endului ca promoter in Timisoara daca se poate. Pot fi contactata la tel 0742086913
Publicat de [Cont sters]: Andreea Brutaru, in 23 Nov 2010, la 13:52
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Mada Cernat (10 Sep 2010, 16:16)
Buna, Ioana,
te rog sa ne contactezi la 0724.848.379 sau pe contact@hypermedia.ro, avem joburi disponibile in Sibiu.
Andreea Brutaru
Publicat de Mada Cernat, in 10 Sep 2010, la 16:16
Raspunde Citeaza
Buna!Am 17 ani.Sunt inca la scoala si as dori sa lucrez in timpul week-endului ca promoter in Sibiu daca se poate.
Publicat de Andreea Nucu, in 11 Aug 2010, la 15:42
Raspunde Citeaza
Pot fi contactata la adresa de email: piticutz.atomic@yahoo.com.
Publicat de Andreea, in 11 Aug 2010, la 15:41
Raspunde Citeaza
Salut. Ma numesc Andreea, am 20 de ani, sunt studenta in anul II in Bucuresti si as dori sa particip zilele acestea la o promotie, sa lucrez ca distribuitor de pliante. Din pacate, nu am reusit sa gasesc nimic pe nicaieri, desi am cautat mai peste tot. Mai am inca 2 prietene cu care, impreuna, am vrea sa gasim ceva disponibil, de preferinta sa impartim fluturasi pentru cateva zile, sa mai castigam pe aceasta cale ceva bani de buzunar pe perioada vacantei.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-7 mesaje din 7
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media