CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Intrebare ptr Cipri
Publicat de Cipri onofrei, in 07 Jan 2008, la 11:57
Raspunde Citeaza

scz acum am vazut ca nu ai participat la omv ast rasp pt celelalte intrebari
Publicat de Cipri onofrei, in 07 Jan 2008, la 11:53
Raspunde Citeaza
sal, banuiesc ca tu esti din is
eu am trimis in prima zi a anului nou si m-au sunat pe data de 3 , exact asa cum scrie in regulament
-----
dero alb .... ce sa zic... am cautat si m-am cam plictisit .... e ceva gen "tiki iti schimba viata" ....adik...nici pana acum nu am vazut in magazine produsul asta ... si nici nu cred ca il voi gasi... dar macar incerc
----
in alta oridine de idei u cu cate taloane ai participat la omv?
------
si ink cv : vreau sa vand consola wii de la juicy - fruit ... cine e interesat sa lase mesaj , o dau sub pretul pietii , multumesc
-----
ps : ms
Publicat de anonim_2765, in 05 Jan 2008, la 13:07
Raspunde Citeaza
Si tot ptr Cipri am inca o intrebare : ai reusit sa gasesti produse participante la promotia Dero Alb Dalb? Vreau sa spun produse care au codul de participare la promotie...Mersi.
Publicat de anonim_2765, in 05 Jan 2008, la 13:04
Raspunde Citeaza
Salut! Felicitari ptr castig. M-ar interesa in ce zi te-ai inscris si cand te-au sunat...In aceeasi zi? La interval de cateva minute, ore dupa inscriere? Dupa o zi, doua, etc...Te intreb asta ca sa stiu daca ptr inscrierile mele facute in primele doua zile din 2008 mai sunt sanse de castig...Multumesc.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media