CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-2 mesaje din 2
Intrebare
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 24 Sep 2009, la 13:14
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Daniela Preda (24 Sep 2009, 01:56)
Draga Daniela,

Iata ce prevede regulamentul:

Premiile (atat cele instant cat si cele castigate prin tragerile la sorti) vor fi trimise in maxim 30 zile de la validarea castigului catre castigatorii valizi de la care Organizatorul a primit documentele solicitate care dovedesc achizitionarea produsului in perioada promotiei. Organizatorul va trimite premiile prin curier o singura data si nu isi asuma responsabilitatea in cazul in care castigatorul nu este acasa in momentul livrarii premiului de catre curier. In cazul in care castigatorul nu a fost acasa in momentul livrarii premiului dar doreste sa intre in posesia acestuia, livrarea din nou a premiului se va face pe cheltuiala acestuia, fara alte obligatii sau plati din partea Organizatorului.

Asadar, premiul iti va veni acasa in termen de 30 de zile de la data validarii. Daca acest termen a expirat, scrie-ne un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si da-ne datele cu care te-ai inscris in promotie, numarul de telefon si adresa postala completa, iar noi ii vom ruga pe organizatori sa verifice daca a aparut o eroare.
Publicat de Daniela Preda, in 24 Sep 2009, la 01:56
Raspunde Citeaza
Salut!Am fot anuntata pe data de 21 august ca am castigat un aparat leg magic, am trimis tot ceea ce mi-a fost cerut, mi-au fost validate,insa inca nu am primit premiul.As dori, daca se poate, sa stiu ce s-a intamplat?
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-2 mesaje din 2
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media