CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-9 mesaje din 9
Intrebare
Publicat de dora stan, in 07 Aug 2009, la 19:33
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: dora stan (05 Aug 2009, 14:32)
multumesc si de data asta.sper ca nu v-am plictisit prea tare cu solicitarile mele.
cel international il am.il astept pe cel valabil la noi in tara.multumesc inca o data.la revedere
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 07 Aug 2009, la 16:16
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: dora stan (05 Aug 2009, 14:32)
Draga Dora,
Organizatorii ne-au transmis ca in cutiile cu produsele expediate ca premii exista certificatele de garantie internationale si urmeaza ca toti castigatorii sa primeasca in cel mai scurt timp si certificatele de garantie in limba romana, cu detalii privind reteaua de service locala si alte informatii utile.
Publicat de dora stan, in 05 Aug 2009, la 14:32
Raspunde Citeaza
am primit lcd-ul azi dimineata.multumim organizatorilor pt seriozitate si promptitudine.
in legatura cu garantia produsului unde trebuie sa ne adresam?
Publicat de dora stan, in 04 Aug 2009, la 10:25
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (03 Aug 2009, 15:26)
multumesc pt informatii.sunt chiar nerabdatoare sa vad lista cu castigatori pt ca ma aflu printre ei.am castigat un tv lcd philips si vreau sa ma asigur ca mi s-a validat premiul.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 03 Aug 2009, la 15:26
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: dora stan (03 Aug 2009, 13:33)
Salut, Dora!
Am primit raspunsurile organizatorilor pentru tine:

"In ziua livrarii premiului, castigatorii vor fi contactati telefonic de catre firma de curierat pentru a stabili impreuna ora de vizitare si inmanare a premiului.

Iata ce ne mai spune si Regulamentul in situatia mentionata:
"Premiile vor fi trimise in maxim 30 zile de la validarea castigului, incepand cu data de:
- 03 august 2009 pentru premiile extrase pe data de 21 iulie 2009
- 03 septembrie 2009 pentru premiile extrase pe data de 21 august 2009
- 03 octombrie 2009 pentru premiile extrase pe data de 21 septembrie 2009
catre castigatorii valizi de la care Organizatorul a primit documentele solicitate care dovedesc achizitionarea produsului in perioada promotiei. Organizatorul va trimite premiile prin curier o singura data si nu isi asuma responsabilitatea in cazul in care castigatorul nu este acasa in momentul livrarii premiului de catre curier. In cazul in care castigatorul nu a fost acasa in momentul livrarii premiului dar doreste sa intre in posesia acestuia, livrarea din nou a premiului se va face pe cheltuiala acestuia, fara alte obligatii sau plati din partea Organizatorului."

Pentru orice informatie, participantii se pot adresa si la numarul de Infoline: (021) 272.32.05, program 09.00-18.00."
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 03 Aug 2009, la 14:44
Raspunde Citeaza
Salutare tuturor!
Organizatorii va transmit ca lista castigatorilor de la prima extragere va fi publicata maine. Momentan procesul de validare este in plina desfasurare, iar organizatorii vor sa se asigure ca au acordat toate sansele castigatorilor.
Spor la premii!
Publicat de dora stan, in 03 Aug 2009, la 13:33
Raspunde Citeaza
salut!intrebarea mea este daca vom fi anuntati cu privire la trimiterea premiilor prin curier sau tb sa sunam noi sa intrebam ziua in care vor fi livrate.daca da la ce nr?
acelasi la care am trimis fax-ul pt validare?si lista castigatorilor cand va fi afisata?ms
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 03 Aug 2009, la 11:09
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: CECILIA MOLNAR (02 Aug 2009, 11:49)
Salut, Cecilia! Inca nu am primit lista primilor castigatori.
Publicat de CECILIA MOLNAR, in 02 Aug 2009, la 11:49
Raspunde Citeaza
Unde apar castigatorii din 21 iulie 2009?
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-9 mesaje din 9
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media