CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-11 mesaje din 11
Infopromotii - "Promotia Anului", editia 2007
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 14 Aug 2008, la 12:02
Raspunde Citeaza
ATENTIONARE

Dragii nostri,

Va rugam sa va asigurati la completarea formularului de vot ca v-ati inregistrat cu o adresa de e-mail valida. Faptul ca puteti sa va accesati contul si sa vedeti chestionarul nu inseamna ca adresa de e-mail este valabila.

Va reamintesc ca adresele de tipul:
- www.cutarecutarica@cevretivoi.com
- cutarecutarescu@yahoo.ro
nu exista. Ca atare, formularele completate de pe astfel de conturi vor fi invalidate.

Multa atentie si succes!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 12 Aug 2008, la 17:54
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_4292 (09 Aug 2008, 07:58)
Salut, Anonim_4292!
Te rugam sa folosesti un ton politicos si sa nu adresezi injurii membrilor site-ului nostru, altfel, conform Termenilor si Conditiilor de utilizare, va trebui sa-ti stergem contul de membru.
Fiecare are propriile interese si hobby-uri. Daca pe tine nu te intereseaza promotiile cu premii, nu vad de ce ti-ai pierde timpul pe site-ul nostru.
Iti dorim cu toata sinceritatea mult succes in tot ce faci.
Publicat de Cipri onofrei, in 09 Aug 2008, la 10:52
Raspunde Citeaza
multumim e si aici o munca , pacat ca nu o poti intelege
nimeni nu cred ca e "puturos" daca ar fi asa ... nu cred ca ai putea trai*
Publicat de Cipri onofrei, in 09 Aug 2008, la 10:51
Raspunde Citeaza
multumim e si aici o munca , pacat ca nu o poti intelege
nimeni nu cred ca e "puturos" daca ar fi asa ... nu cred ca ai putea tari
Publicat de [Cont sters]: anonim_4292, in 09 Aug 2008, la 07:58
Raspunde Citeaza
CIPRI, LA MUNCA MAI, NU LA CAUTAT BANI NEMUNCITI, NU FACI NIMIC UTIL, TRAIESTI CA UN PARAZIT.TE-AS VEDEA DACA AI MUNCI CA MINE.
VALABIL PENTRU TOTI TRINTORII CARE NU ALEARGA DECIT DUPA BANI NEMUNCITI.PUTUROSILOR.
Publicat de Cipri onofrei, in 08 Aug 2008, la 08:18
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (07 Aug 2008, 15:09)
"gemene" referindu-se mai exact la ce? nu cred ca cineva isi va face mai multe conturi ca sa voteze aceleasi optiuni de fiecare data ... ideal era sa fi fost dupa CNP , dar cum deja multi au trimis acel chestionar s-ar mai putea verifica dupa nume si data nasterii bft
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 07 Aug 2008, la 15:09
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Cipri onofrei (07 Aug 2008, 13:59)
Draga Cipri,
1. Da, nu trebuie sa cumparati nimic, ci sa va exprimati optiunile, care sunt foarte importante pentru noi si pentru organizatorii de promotii.

2. Premiile au fost exprimate in lei, pentru ca asa le-am calculat, sa fie sume rotunde si cat se poate de dolofane .

3. Ziua tragerilor la sorti este precizata in regulament: "in termen de 7 zile lucratoare de la data expirarii promotiei si se va efectua in prezenta unei comisii (in cele ce urmeaza "Comisia") formate dintr-un reprezentant al Organizatorului si un reprezentant al OPS-ului, sub supravegherea unui Notar Public, la sediul OPS." Nu avocatul este important, ci notarul.

Pe de alta parte, daca nu vor exista situatii de egalitate la punctaj, nu va avea loc tragere la sorti, iar primii 10 clasati vor fi premiati automat, caz in care va fi suficient ca membrii comisiei de validare sa verifice si sa valideze clasamentul final al participantilor.

4. Dupa cum iti spuneam si la sectiunea de comentarii din pagina promotiei, stim sigur ca exista persoane care viziteaza cel putin saptamanal site-ul de ani de zile fara sa fie inscrisi ca membri si suntem convinsi ca aceste persoane sunt la fel de calificate ca si tine sa isi exprime parerea. Este corect sa le acordam si lor o sansa.

Conform regulamentului, participantii care isi creeaza mai multe conturi de membru si voteaza de pe acestea, vor fi invalidati. Cred ca stim foarte bine de ce sunt in stare marii jucatori experimentati si am implementat un sistem bunicel de verificare si validare/ invalidare. Va fi ghinionul lor, pentru ca nu vor primi mesaj de eroare la inscriere, ci doar daca vreunul dintre formularele lor va fi extras castigator si atunci vor fi invalidate toate conturile si formularele "gemene".

Mult succes tuturor si "jucati" corect!
Publicat de Cipri onofrei, in 07 Aug 2008, la 13:59
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (07 Aug 2008, 12:03)
1. mecanismul , adica nu trebuie sa cumparam nimic
2.premiile , daca erau exprimate sumele in euro era cool , dar e bn si asa
3. nu se precizeaza exact ziua in care va avea loc extragerea si parca nici ca la extragere v-a lua parte un avocat ...daca gresesc - scz , nu am mai citit o data regulamentul sa vad exact
4. daca ar fi numai pt membri existenti ar si super , asa s-ar gasi unu NOU care sa isi faca 1000 de conturi si nu mi se pare prea corect
in rest v-am
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 07 Aug 2008, la 12:03
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Cipri onofrei (07 Aug 2008, 00:04)
Dupa ce criterii?
Publicat de Cipri onofrei, in 07 Aug 2008, la 00:04
Raspunde Citeaza
super tare !
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 06 Aug 2008, la 21:40
Raspunde Citeaza
Bun-venit la prima editie!
Spune-ti parerea despre concursul cu premii destinat exclusiv pentru voi: Infopromotii - "Promotia Anului 2007".
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-11 mesaje din 11
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media