CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
In legatura cu promo?ia Coffeeta
Publicat de Elisabeta Rozalia Muntan, in 06 Mar 2011, la 21:11
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Elisabeta Rozalia Muntan (05 Mar 2011, 17:19)
Buna seara ?i mul?umesc pentru lamurire!Mult succes tuturor participan?ilor!
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 06 Mar 2011, la 10:14
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Elisabeta Rozalia Muntan (05 Mar 2011, 17:19)
Draga Elisabeta,

Exista o explicatie Pe 2 martie am actualizat noi, cei de la Infopromotii, lista de castigatori, insa tragerile la sorti au avut loc mai devreme, la datele specificate in regulament. Lista actuala nu este lista finala. Mult succes!
Publicat de Elisabeta Rozalia Muntan, in 05 Mar 2011, la 17:19
Raspunde Citeaza
Buna ziua!Am participat la promo?ia "Coffeeta i?i mobileaza sufrageria",in data de 3 Martie 2011,trimi?ând sms la numarul indicat,promo?ia fiind pâna in data de 4 Martie ,anul acesta.Cautând azi câ?tigatorii,aici pe site,inregistrându-ma,am gasit rezultatele dar actualizate la data de 2 Martie 2011...?i un lucru nu imi este clar ,o actualizare cu o zi inainte ca eu sa trimit sms-ul?Asta când promo?ia a fost valabila pâna la data de 4 Martie?Cineva ,poate sa ma lamureasca,va rog??? Vreau sa in?eleg cum stau lucrurile ?i asta ?inând cont ca sunt o consumatoare fidela a acestui produs!!!Cafelu?a de diminea?a,nu are nici un gust fara...COFFEETA!!! Toate cele bune ?i multa bafta participan?ilor la promo?ii!!! ......Elisabeta
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media