CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
In atentia Domnului Gheorghe B. - rugaminte
Publicat de Ada ., in 05 Jul 2010, la 20:54
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_1990 (04 Jul 2010, 11:43)
Multumesc.
Felicitari si bafta in continuare.
Publicat de anonim_1990, in 04 Jul 2010, la 11:43
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Ada . (04 Jul 2010, 07:57)
Salut.Eu personal nu cred ca este vreo regula in anuntarea premiilor pt ca am fost anuntata ca am castigat o bicicleta intr-o vineri.Doar daca nu cumva am fost rezerva altcuiva care nu a raspuns la tel sau nu a dat nr bon corect...
Publicat de Ada ., in 04 Jul 2010, la 07:57
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Gheorghe (04 Jul 2010, 00:35)
Multumesc
Publicat de Gheorghe, in 04 Jul 2010, la 00:35
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Ada . (03 Jul 2010, 19:37)
@Ada: Multumesc pentru felicitari si urari! Regula este: daca e marti, e laptop, miercurea e pentru biciclete, iar joi primim frumoasele carti. Exceptii (care, evident, confirma regula): primim carti miercuri, dar si vineri seara . . . Sper sa am ocazia sa adun date, in continuare. Succes, in ranita oricarui participant se . . . poate gasi cheia Duster-ului!
Publicat de Ada ., in 03 Jul 2010, la 19:37
Raspunde Citeaza
Domnule Gheorghe B., am vazut ca dumneavoastra si alti membrii ai familiei ati castigat mai multe premii in cadrul acestei campanii, premii pentru care va felicit si va doresc bafta in continuare. Imi puteti spune, va rog, in ce zi a saptamanii ati fost sunat pentru a fi anuntat ca ati castigat? Martea, chiar in ziua extragerii? A existat vreo diferentia in functie de premiul castigat? De exemplu : pentru laptop ati fost sunati martea, pentru bicicleta miercurea, pentru carte vinerea, etc? O prietena a castigat o carte pentru care a fost sunata intr-o zi de vineri, practic la 3 zile dupa efectuarea extragerii...Desi nu am fost foarte concisa, sper ca ati inteles care este continutul curiozitatii mele si va multumesc deja pentru un eventual raspuns.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media