CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-1 mesaje din 1
IMPORTANT: Conturile voastre de membru si dialogul cu Infopromotii
Publicat de Moderator 1, in 19 Apr 2008, la 13:36
Raspunde Citeaza
Salutare, dragii nostri!

Va rugam sa tineti seama la abonare si atunci cand ne trimiteti mesaje folosind functia de contact de urmatoarele aspecte:

- daca nu completati cu atentie adresa voastra de e-mail, aceasta nu este valida si oricat ne-am stradui sa va raspundem, nu veti primi mesajul nostru si nici newsletter-ele de la noi. Conturile de membru cu adrese invalide sunt sterse.

- adrese de e-mail de tipul www.cutaremembru@cevretivoi.com nu exista. Nu exista adrese care sa inceapa cu www.punct. (Acelea sunt adrese de site-uri.)

- nu exista nici adrese de tipul cutaremembru@yahoo.ro. Nu exista @yahoo.ro.

- nu folositi la inscriere si nici in comunicarea cu noi adrese de tipul cutaremembru@k.ro sau cutaremembru@acasa.ro. Serverele acasa.ro si respectiv k.ro resping comunicarea cu noi si nu veti primi nici newsletter-e si nici raspunsuri la intrebarile voastre. I-am contactat in numeroase randuri pe administratorii k.ro si acasa.ro si le-am solicitat sa permita membrilor lor comunicarea cu Infopromotii, insa nu am primit niciun raspuns si situatia nu s-a remediat. Conturile de membru Infopromotii cu extensiile @k.ro si @acasa.ro sunt sterse, pentru ca nu putem oferi niciun fel de servicii membrilor respectivi.

Va reamintim ca datele voastre personale din contul de membru sunt tratate cu cea mai mare grija si confidentialitate.
Mult succes la premii tuturor!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-1 mesaje din 1
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media