CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-11 mesaje din 11
Frumos si interesant
Publicat de anonim_10301, in 19 Feb 2010, la 13:31
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (18 Feb 2010, 14:43)
Mersi pentru raspuns. Organizatorii pot spune ce vor, nimeni nu ii crede. Realitatea spune ca nimeni nu a primit acel formular. Atat aici cat si pe alte site-uri care promoveaza acest concurs toata lumea se plange ca nu a primit formularul. A trecut o gramada de timp in care se putea rezolva problema, mai sunt doar cateva zile pana la finish si nu s-a facut nimic. Ceea ce spun eu nu este carcoteala inutila , este realitatea din teren, sa zic asa. Absolut nimeni nu a primit acel formular. Acesta este adevarul, nu ceea ce spun pentru imagine cei de la Blu Air. As vrea sa ma insel si sa ma contrazica imediat cineva. Chiar ii rog pe cei care au primit formularul sa scrie aici si sa-mi contrazica observatiile. Bucuroasa imi cer scuze pentru eroarea de a generaliza.
Publicat de anonim_10301, in 19 Feb 2010, la 13:31
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (18 Feb 2010, 14:43)
Mersi pentru raspuns. Organizatorii pot spune ce vor, nimeni nu ii crede. Realitatea spune ca nimeni nu a primit acel formular. Atat aici cat si pe alte site-uri care promoveaza acest concurs toata lumea se plange ca nu a primit formularul. A trecut o gramada de timp in care se putea rezolva problema, mai sunt doar cateva zile pana la finish si nu s-a facut nimic. Ceea ce spun eu nu este carcoteala inutila , este realitatea din teren, sa zic asa. Absolut nimeni nu a primit acel formular. Acesta este adevarul, nu ceea ce spun pentru imagine cei de la Blu Air. As vrea sa ma insel si sa ma contrazica imediat cineva. Chiar ii rog pe cei care au primit formularul sa scrie aici si sa-mi contrazica observatiile. Bucuroasa imi cer scuze pentru eroarea de a generaliza.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 18 Feb 2010, la 14:43
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_10301 (18 Feb 2010, 13:26)
Draga Anonim,
Tuturor celor care ne-au scris folosind rubrica de contact le-am scris mesaje prin care ii rugam sa adauge in address book, in programul de e-mail, adresa de la care organizatorii urmau sa trimita mesajul cu link-ul catre formularul de participare, ca sa descoperim daca problema este cauzata de respingerea mesajului de catre server. Organizatorii au verificat si au descoperit ca problema se afla in alta parte, iar acum se lucreaza la remedierea ei. Ni s-a comunicat ca s-au primit multe inscrieri valide, deci sistemul functioneaza in unele cazuri.
Indata ce primim mai multe detalii, va anuntam.
Publicat de anonim_10301, in 18 Feb 2010, la 13:26
Raspunde Citeaza
Din ceea ce am citit aici, din ceea ce am discutat cu prietenii care au participat, etc,am dedus ca practic pana acum nimeni nu a primit acel formular de inscriere (posibil cu exceptia celor care au trimis detalii prin contact -infopromotii). Ceea ce inseamna ca nu este vorba despre o eroare de sistem sau o disfunctionalitate temporara, ci de o defectiune permanenta a sistemului. Probabil ca pur si simplu nu au setat in sistem reply-ul automat al formularului. In aceste conditii este absurd ca toata lumea sa se adreseze infopromotii ptr detalii si ajutor. Normal si respectuos fata de noi ar fi ca organizatorii sa rezolve problema tehnica si sa nu isi imagineze ca suntem naivi. Au o eroare, nu-i capat de lume, dar s-o repare in timp util si sa nu ne mai duca astfel cu zaharelul. Asteptam un raspuns care sa rezolve situatia, nu un indemn de a trimite detalii prin intermediul dumneavoastra. Multumesc.
Publicat de anonim_10290, in 17 Feb 2010, la 20:17
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_10290 (17 Feb 2010, 14:31)
Cinci cunostinte au acumulat peste 8000 de puncte si niciuna nu a primit mail de confirmare si de completare a datelor personale.
Nu ar trebui sa anuntam Protectia consumatorului?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 17 Feb 2010, la 20:08
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_10290 (17 Feb 2010, 14:31)
Salut!
Am anuntat organizatorii despre fiecare mesaj primit de la voi si s-au facut verificari. In anumite situatii, apar erori, insa se lucreaza la remedierea acestora. Va tinem la curent.
Publicat de anonim_10290, in 17 Feb 2010, la 14:31
Raspunde Citeaza
Am reusit sa acumulez 8000 de puncte, dar nu am primit nici un mesaj pe mail pentru a-mi completa datele personale.
Publicat de Pacurici Victor, in 15 Feb 2010, la 03:06
Raspunde Citeaza
Multumesc pentru raspuns
Publicat de anonim_9788, in 14 Feb 2010, la 11:50
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Pacurici Victor (13 Feb 2010, 10:21)
Avionul poate fi ghidat(pilotat) cu tastele sus/jos, dreapta/stanga.
Este foarte simplu.
Practic este imposibil sa nu acumulezi baremul minim in timpul alocat fiecarei runde.
Iti doresc succes.
Publicat de anonim_9788, in 14 Feb 2010, la 11:47
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Pacurici Victor (13 Feb 2010, 10:21)
Publicat de Pacurici Victor, in 13 Feb 2010, la 10:21
Raspunde Citeaza
La prima vedere, pare [este ?] corect.Intrebare....De ce nu pot pilota avionul? Cum pot face puncte daca merge cum vrea el? Multumesc, astept o zi mai buna.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-11 mesaje din 11
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media