CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-7 mesaje din 7
Felicitari
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 18 May 2010, la 10:17
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Ada . (17 May 2010, 22:54)
Draga Ada,

Iti multumim pentru aprecierile "lingusitoare" In ceea ce priveste "viteza" de moderare a mesajelor, am trecut-o pe agenda de lucru dar nu credem ca vom putea ajunge curand la formula "in timp real" .
Publicat de Ada ., in 17 May 2010, la 22:54
Raspunde Citeaza
Imbunatatirile sunt extraordinare. La fel ca si @Gheorghe, sunt incantata in primul rand de sectiunea "castigatori" si actualizarile e, incepea partea extraordinar de neplacuta de a identifica in sirul interminabil de castigatori ai diferitelor promotii careia dintre ele i s-au adaugat actualizari.. Recunosc ca de cele mai multe ori ma lasam pagubasa. Va felicit, si ptr ca deja acest mesaj suna infiorator de lingusitor , am si o nemultumire : moderarea mesajelor postate pe paginile promotiilor dureaza prea mult, mi-ar placea sa se faca in timp real sau macar la intervale de timp mult mai mici.
Publicat de Gheorghe, in 13 May 2010, la 23:31
Raspunde Citeaza
Sectiunea "Castigatori", cu precizarea ultimei actualizari, m-a incantat! Nu ma mai satur s-o accesez, ma tem sa nu devin dependent. Felicitari, sunt multe si valoroase modificari, le voi savura pe rand!
Publicat de Chiriuc Hilde_Gilda, in 13 May 2010, la 21:06
Raspunde Citeaza
Felicitari pt noul look al site-ului!!! Si inainte imi placea, era bine organizat, dar acum totul este si mai bine sistematizat si pe forum intri in 2 secunde (fata de vreo 5 minute cat trebuia sa astept inainte ) . Ati facut o treaba super!!!!!!!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 13 May 2010, la 11:25
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (13 May 2010, 00:35)
P.S.: Pe forum, discutiile care contin mesaje recente sunt de acum marcate cu un chenar rosu, ca sa vedeti repede ce a mai aparut nou. Urmeaza sa mai sistematizam forumul, dar deja se incarca repede (adica normal).
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 13 May 2010, la 11:22
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (13 May 2010, 00:35)
Draga Anonim,
Iti multumim foarte mult pentru aprecieri. Te rugam - pe tine si pe toti ceilalti vizitatori si membri - sa ne spuneti toate observatiile voastre privitoare la functionalitatea site-ului.

Am mai facut si alte schimbari:
- De acum, cautarea dupa numele unei promotii va afisa rezultatele atat cu privire la promotiile actuale, cat si la cele expirate deja, pentru cazul in care doriti sa consultati regulamentul, iar listele de castigatori mentioneaza data ultimei actualizari.

- In sectiunea de castigatori veti vedea repede care sunt listele cele mai noi, iar daca dati click pe o lista de castigatori direct din pagina unei promotii, veti vedea cand a fost ea actualizata ultima data.

- Daca pana acum nu se emiteau newsletter-e cu privire la promotiile destinate comerciantilor, de acum fiecare are posibilitatea sa se aboneze la acest tip de comunicari din contul sau, astfel incat sa primeasca newsletter.

- In paginile promotiilor s-a adaugat o rubrica de contact, ca sa ne puteti scrie mai usor in legatura cu o anumita promotie, daca doriti sa va dati datele personale pentru a-i ruga pe organizatori sa verifice situatia inscrierii sau a validarii ca si castigator.

- Tot in paginile promotiilor s-a adaugat o sectiune multimedia, in care sa putem incarca mai multe imagini (de ex. ale premiilor sau ale ambalajelor participante), filmulete si fisiere audio pe care sa le urmariti in voie (nu se mai deschid automat, ci la comanda voastra).

- Comentariile despre o promotie vor putea continua si dupa expirare, tot in sectiunea din pagina promotiei, pe care o veti gasi in arhiva (va veti ajuta de functia de cautare, pentru ca arhiva este bogata).

- Am introdus in meniul principal si rubricile "Nou" si "Atentie, expira", ca sa vedeti care sunt cele mai noi promotii adaugate si care sunt acelea la care trebuie sa va grabiti, daca doriti sa mai participati sau sa adresati intrebari pe care inca nu le-ati comunicat.

Iti multumim inca o data pentru sprijin. Asteptam parerile si sugestiile voastre. Spor la premii!
Publicat de anonim_2765, in 13 May 2010, la 00:35
Raspunde Citeaza
Feliicitari pentru imbunatatirile pe care le-ati adus site-ului.
De mult imi doream ca toate informatiile legate de o promotie sa poata fi accesate concentrat : regulament, comentarii, castigatori, contact.. Multumesc.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-7 mesaje din 7
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media