CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Fax inactiv
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 09 Dec 2008, la 13:43
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Eduard Pana (05 Dec 2008, 22:46)
Buna Eduard,

Organizatorii ti-au transmis ca au primit faxul tau. In cel mai scurt timp vei fi contactat si vei primi si premiul.

Mult succes!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 08 Dec 2008, la 12:11
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Eduard Pana (05 Dec 2008, 22:46)
Salut, Eduard!
Te rugam sa ne scrii un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si sa ne dai datele tale personale cu care te-ai inscris in aceasta promotie, iar noi le vom transmite organizatorilor si iti vom trimite raspunsul lor pe mail (asigura-te ca adresa de mail pe care o treci in formularul de contact este valida). Mentioneaza in mesaj despre ce promotie este vorba, ca sa stim cui sa transmitem sesizarea ta.
Mult succes!
Publicat de Eduard Pana, in 05 Dec 2008, la 22:46
Raspunde Citeaza
Am fost anuntat pe 03.12 ca am câstigat un DVD la promotia Samsung - "Castiga cu un prieten!" si mi s-a dat un numar de fax pentru a trimite factura produsului (LCD Samsung) care sa justifice acordarea premiului.
Am încercat sa trimit faxul la numarul indicat de operator în data de 05.12, dar tot timpul am primit erori de transmisie (faxul indicat nu e activ). De asemenea, am încercat sa sun la numarul de mobil de la care am primit apelul operatorului promotii, însa nici acesta nu mai putea fi apelat.
În ce alt mod pot lua lgatura cu organizatorii promotiei pentru a-mi justifica si primi premiul?
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media