CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-2 mesaje din 2
Despre seriozitate
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 17 Nov 2008, la 11:44
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Camy (16 Nov 2008, 20:50)
Draga Camy,
Intelegem ca ai fost invalidata. Regulamentul promotiei prevedea care sunt conditiile de participare si validare. Daca documentele pe care le-ai trimis in vederea validarii nu au corespuns, premiul nu ti-a mai fost alocat.
Iti recomandam sa citesti cu atentie regulamentele promotiilor la care participi si sa te conformezi conditiilor de validare, pentru a nu mai avea surprize neplacute in viitor. Daca ai nelamuriri, te invitam sa ni le transmiti, iar noi vom contacta organizatorii si vom incerca sa primim un raspuns pentru tine.
Succes!
Publicat de Camy, in 16 Nov 2008, la 20:50
Raspunde Citeaza
Produsele sunt f. bune,dar seriozitatea org. de concursuri lasa de dorit:eu am jucat la mama zilei am castigat un ceas ,tissue,cu o valoare destul de mare,m-au anuntat telefonic,am xeroxat toate chitantele,nu mai zic cat m-a costat ,abia am gasit un xerox bun,le-am trimis prin fax,alti bani+telefoane pt.deblocare tel.pt. fax la Bucuresti,timp pierdut,trimit totul la timp {vineri},ca in final sa ma excluda.Orice motive ar invoca sunt puerile,am facut tot ce au cerut.Asa ca grija:le este foarte frica sa si dea ce au castigat oamenii!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-2 mesaje din 2
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media