CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Companie internationala producatoare de tigarete cauta HOSTESSE
Publicat de anonim_13669, in 30 Nov 2011, la 18:59
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: [Cont sters]: Promoteri Clock Advertising Bucuresti (20 Apr 2010, 12:34)
Buna ma numesc lavinia Codruta ,am 23 de ani sunt din cluj napoca si am experienta ,ca promoter 3 ani .Doresc sa fac parte din echipa dumneavoastra .Daca doriti sa ma contactati va las adresa mea de e-mail lavinia.codruta@yahoo.com pentru mai multe detali astept un raspuns.Multumesc!
Publicat de lavinia codruta, in 30 Nov 2011, la 18:58
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: [Cont sters]: Promoteri Clock Advertising Bucuresti (20 Apr 2010, 12:34)
Buna ma numesc lavinia Codruta ,am 23 de ani sunt din cluj napoca si am experienta ,ca promoter 3 ani .Doresc sa fac parte din echipa dumneavoastra .Daca doriti sa ma contactati va las adresa mea de e-mail lavinia.codruta@yahoo.com pentru mai multe detali astept un raspuns.Multumesc!
Publicat de Cristina Ciobanu, in 27 Oct 2010, la 22:42
Raspunde Citeaza
Buna ziua,ma numesc Ciobanu Cristina,sunt din Constanta, am 20 de ani, sunt studenta in anul II si as dori sa lucrez ca promoter. Am ceva experienta, sunt punctuala si stiu ce implica acest job.Astept cu nerabdare un raspuns la mesajul meu. Multumesc

Publicat de Cristina Ciobanu, in 27 Oct 2010, la 22:42
Raspunde Citeaza
Buna ziua,ma numesc Ciobanu Cristina,sunt din Constanta, am 20 de ani, sunt studenta in anul II si as dori sa lucrez ca promoter. Am ceva experienta, sunt punctuala si stiu ce implica acest job.Astept cu nerabdare un raspuns la mesajul meu. Multumesc

Salut. Ma numesc Andreea, am 20 de ani, sunt studenta in anul II in Bucuresti si as dori sa particip zilele acestea la o promotie, sa lucrez ca distribuitor de pliante. Din pacate, nu am reusit sa gasesc nimic pe nicaieri, desi am cautat mai peste tot. Mai am inca 2 prietene cu care, impreuna, am vrea sa gasim ceva disponibil, de preferinta sa impartim fluturasi pentru cateva zile, sa mai castigam pe aceasta cale ceva bani de buzunar pe perioada vacantei.
Publicat de [Cont sters]: Promoteri Clock Advertising Bucuresti, in 20 Apr 2010, la 12:34
Raspunde Citeaza
Daca ai domiciliul in Alexandria, esti o fata simpatica, ai minim 21 ani si peste 1,70m inaltime; daca ai putere de convingere; disponibilitate pentru un program flexibil si vrei sa faci primul pas intr-o companie multinationala producatoare de tigarete.

Te rugam sa ne trimiti CV-ul tau insotit de o poza pe adresa laura.m@clock.ro.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media