CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-7 mesaje din 7
Colgate = Teapa romaneasca sau... frantuzeasca?
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 16 Jan 2009, la 16:02
Raspunde Citeaza
Dragii nostri,

Acesta este raspunsul organizatorilor pentru voi:
"Va multumim pentru interesul acordat produselor noastre si implicit pentru faptul ca ati participat la concursurile desfasurate de Colgate-Palmolive (Romania). Referitor la intrebarea Dumneavoastra, conform Regulamentului Promotiei, castigatorii au fost deja contactati telefonic si validati in baza BI/CI si a bonului de casa care atesta achizitionarea produsului. Datorita faptului ca o parte dintre castigatorii initiali nu au putut face dovada achizitionarii produsului, au fost extrasi alti castigatori rezerva, care au fost de asemenea contactati telefonic, urmand sa fie validati.
Regulamentul promotiei este disponibil in mod gratuit oricarui solicitant pe site-ul www.infopromotii.ro, sectiunea Arhiva , Concurs Colgate Total.
Sau accesati link-ul de mai jos:
http://www.infopromotii.ro/Promotie-Concurs-Colgate-Total-12-ore-de-protectie-completa-pentru-dinti-si-gingii-290.html .
Pentru orice alte nelamuriri puteti suna la 021 209 50 00."

Mult succes!
Publicat de Raluca Iancau, in 15 Jan 2009, la 20:34
Raspunde Citeaza
buna.va multumesc mult pentru raspuns,dar vreau sa va mai intreb cum sa trimit ambalajul produsului,prin fax sau exista o adresa?va multumesc inca o data.
Publicat de angela-beatrice apetrei, in 14 Jan 2009, la 12:37
Raspunde Citeaza
Ma numar printre cei care au primit un mesaj pe telefonul mobil, in care sunt anuntata ca am castigat un tratament stomatologic in valoare de 100$.
Am urmat instructiunile din mesaj si am transmis prin fax, copie dupa C.I. si bon fiscal, pntru a valida premiul.
Mai departe ce se va intampla? Trebuie sa astept sa fiu contactata de compania participanta sau contactez eu unul din cabinetele stomatologice, din cele care sunt trecute pe anexa regulamentului?
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 13 Jan 2009, la 23:11
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Raluca Iancau (13 Jan 2009, 01:46)
Draga Raluca,

Conform regulamentului validarea se face in baza actului de identitate si a bonului fiscal care atesta achizitionarea produsului. Datorita faptului ca ai pierdut bonul poti incerca sa trimiti ambalajul produsului impreuna cu copia buletinului.

Mult succes!
Publicat de Raluca Iancau, in 13 Jan 2009, la 01:46
Raspunde Citeaza
buna.numele meu este RALUCA IANCAU si azi am primit pe numarul meu de telefon,cel cu care am participat si la acest concurs,COLGATE,un mesaj in care mi se spunea ca am castigat un tratament stomatologic,si sa trimit copia de pe cartea de identitate si bonul fiscal.problema e ca am pierdut bonul fiscal,dar am cutia de la pasta de dinti si ambalajul.am vrut sa sun la dumneavoastra,sa intreb ce e de facut in situatia aceasta,dar nu am gasit nici un numar de telefon.ma puteti ajuta,si sa imi spuneti ce pot sa fac?va multumecsc.sau sa imi dati un numar de telefon.
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 03 Nov 2008, la 13:05
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Iustin Robertino Micu (31 Oct 2008, 16:57)
Draga Iustin,

Am transmis sesizarea ta organizatorilor si speram ca problema sa se rezolve in cel mai scurt timp.

Mult succes!
Publicat de Iustin Robertino Micu, in 31 Oct 2008, la 16:57
Raspunde Citeaza
Am achizitionat produse din promotie, dar nu am reusit sub nici o forma sa ma inscriu! De fiecare data cand trimit mesajul "Colgate" si numarul bonului, conform termenilor si conditiilor organizatorului, primesc mesajul: "Eroare la procesarea mesajului: NETOPIA SYSTEM tel.021-5291717". Incercand sa sun la acest numar am constatat ca este un post telefonic deranjat sau... inexistent!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-7 mesaje din 7
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media