CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-11 mesaje din 11
Coincidente si nu prea...
Publicat de anonim_5139, in 14 May 2008, la 11:00
Raspunde Citeaza
care e asta cocos gheorghe?
ca peste tot e numele lui
Publicat de dumitrescu george, in 14 May 2008, la 10:59
Raspunde Citeaza
care e asta cocos gheorghe?
ca peste tot e numele lui
Publicat de Moderator 1, in 18 Apr 2008, la 11:12
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2401 (17 Apr 2008, 00:03)
Ulul dintre vizitatorii nostri spunea ca a participat la o promotie cu peste 200 de coduri si nu a castigat nimic. Este norocul fiecaruia: uneori il ai, alteori nu. Mai uita-te pe forum si in comentariile altor promotii si vei vedea cazuri si cazuri. Succes!
Publicat de anonim_2401, in 17 Apr 2008, la 00:03
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2401 (16 Apr 2008, 00:35)
cum puteti spune ca cei iesiti de mai multe ori au avut mai multe coduri eu am trimis peste 150 de coduri si nimic si altu de3-4 ori prea bate la ochi daca era câte o data mai credeam sau sa iau si eu ceva dar nici asa
Publicat de Moderator 1, in 16 Apr 2008, la 16:30
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2401 (16 Apr 2008, 00:35)
Salut, Anonimule!
Nu este vorba despre niciun fel de pile. Totul se desfasoara conform legii si in concordanta cu regulamentul promotiei. Sunt persoane care participa cu foarte, foarte multe inscrieri si de aceea au mai multe sanse.
Mult succes la premii tuturor!
Publicat de anonim_2401, in 16 Apr 2008, la 00:35
Raspunde Citeaza
cum se face ca sunt cam aceiasi cistigatori prea bate la ochie nepotismul pilele nu prea cred in atata noroc numai la aceiasi castgatori
Publicat de Cipri onofrei, in 13 Apr 2008, la 00:03
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: irina(targu neamt) (04 Apr 2008, 22:35)
buna idee a anonimului - varinata de a se scrie codurile in interiorul ambalajului, eventual pe cartonase introduse... acum cativa ani a fost o promotie la mustar ... trebuia sa termini de consumat si cand se termina de consumat aveai ocazia de a gasi sau nu un talon pe care era trecut un premiu ...super tare pacat ca nu imi mai amintesc la ce firma a fost promotia...dar ceea ce conteaza e ideea
Publicat de irina(targu neamt), in 04 Apr 2008, la 22:35
Raspunde Citeaza
toti stim la cine se refera
Publicat de anonim_2765, in 04 Apr 2008, la 16:41
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 (04 Apr 2008, 16:21)

Publicat de Moderator 1, in 04 Apr 2008, la 16:21
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (04 Apr 2008, 09:16)
Salut, Anonimule!

Noi, cei de la Infopromotii, prezentam organizatorilor unei promotii toate comentariile primite de la voi, vizitatorii nostri, atat cele din sectiunea de comentarii din pagina unei promotii, cat si cele care apar postate pe forum.
Facem aceste raportari de fiecare data, fara exceptie, la finalul campaniei, iar daca mesajul contine intrebari urgente sau sesizari importante, le semnalam organizatorilor imediat.

Nu stim la ce persoana te referi, dar din exemplele date de tine, s-ar putea ca omul sa nu manance dulciuri. Sa speram ca nu are diabet.
Publicat de anonim_2765, in 04 Apr 2008, la 09:16
Raspunde Citeaza
Salut!
Cred ca toti organizatorii de promotii ar fi bine sa se gandeasca la faptul ca un cod de participare nu ar trebui sa fie postat pe partea exterioara a ambalajului, ci in interior. In felul acesta orice fel de suspiciune ar fi eliminata si ar fi foarte clar ca daca vrei sa participi la promotie trebuie sa CUMPERI produsul respectiv. Nu acuz pe nimeni pentru ca nu am dovezi. Fac doar o observatie pertinenta : persoanele care apar frecvent drept castigatori ai diferitelor promotiilor nu apar niciodata si pe listele promotiilor care au avut codurile de participare in interiorul ambalajului (vezi Lion/Kat-kat, 7 days, etc). Coincidenta? Sa fim seriosi...Eu nu cred deloc ca este vorba despre asa ceva... Voi ce parere aveti?

Pentru moderatori : trimiteti si partenerilor dumneavoastra sugestia, pertinenta zic eu, ca aceste coduri sa nu mai fie printate exterior, ci in interiorul ambalajului.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-11 mesaje din 11
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media