CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-16 mesaje din 16
Ciprian, Felicitari!!!!!
Publicat de Mariana Mirela Crisan, in 01 Apr 2008, la 15:05
Raspunde Citeaza
Buna ziua
Ma numesc Muntean Corina si am participat la promotia "Maggi implineste mii de vise" si nu am primit nici un mesaj cum ca as fi castigat vreun set de tacamuri si m-am uitat pe site si am vazut ca inca nu sunt 2000 de castigatori. Mai stiu persoane care au participat si nimic, nu pot intelege ce se intampla. Putetoi ruga organizatorii sa mai revizuiasca lista cu cei care au participat si nu au primit nimic.
Va multumesc anticipat
Astept raspunsul dumneavoastra cat mai curand posibil.
Publicat de azalea, in 31 Mar 2008, la 11:43
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: azalea (27 Mar 2008, 17:39)
Multumesc de raspuns si vreau sa precizez ca am primit premiul acum 2 zile. Sunt convinsa ca toti cei din lista de castigatori il vor primi

Publicat de Moderator 1, in 28 Mar 2008, la 19:27
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Pasarica (23 Mar 2008, 21:21)
Salut, Pasarica!
Noi, cei de la Infopromotii, publicam listele castigatorilor asa cum le primim de la organizatori, in ordinea desemnarii. Cele mai recente desemnari sunt afisate primele, tocmai ca sa vedeti repede ce a mai aparut nou. Nu putem interveni in listele de catigatori, care sunt documente oficiale ale campaniei. Ai la dispozitie cautarea dupa nume, special creata ca sa nu fiti nevoiti sa cititi zeci de pagini pentru a va regasi numele pe lista. Rezultatele cautarii dupa nume va arata clar cate premii ati castigat, la care dintre promotii, la ce extragere si, eventual, alte detalii.

Cu privire la publicarea localitatii si a judetului in care are domiciliul fiecare participant, organizatorii acestei promotii ne-au declarat ca Autoritatea Nationala de Supraveghere a Prelucradii Datelor cu Caracter Personal nu le-a dat acordul pentru publicarea datelor privitoare la localitatea si judetul de resedinta. Pentru detalii despre autoritatea si rolul ANSPDCP, vizitati wwww.dataprotection.ro.
Publicat de Moderator 1, in 28 Mar 2008, la 19:18
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: azalea (27 Mar 2008, 17:39)
Salutare tuturor!
Daca ati primit mesaj ca ati castigat, ati primit cu siguranta si instructiunile pentru validare. Daca le-ati respectat intocmai, veti fi validati si va veti primi premiile. Expedierea premiilor este inca la inceput.

Daca aveti nelamuriri, contactati-i pe organizatori la Infoline sau scrieti-ne intrebarile voastre folosind functia "contact" din meniiul de jos al paginii. Nu uitati sa ne spuneti sub ce nume v-ati inregistrat si la care dintre promotiile de pe site. Vom lua legatura cu organizatorii si vom afla raspunsurile la intrebarile voastre.
Publicat de azalea, in 27 Mar 2008, la 17:39
Raspunde Citeaza
Am trimis si eu un sms cu respectivul cod de pe ambalaj, am primit sms ca am castigat setul de tacamuri, apar pe liste, dar pana in prezent nu am primit premiul. Deja a trecut o luna de cand am primit sms.Stie cineva ce se intampla? Am trimis un email si la adresa lor de contact si nici un raspuns pana acum
Publicat de Pasarica, in 23 Mar 2008, la 21:21
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: elena palaghia (23 Mar 2008, 15:18)
SI EU LA FEL AM PRIMIT MESAJUL CA AM CASTIGAT UN SET DE TACAMURI, DAR NU SUNT PE LISTE.
DE CE NU LE-AU PUS IN ORDINE ALFABETICA?
DE CE NU TREC SI LOCALITATILE SI JUD.?
Publicat de elena palaghia, in 23 Mar 2008, la 15:18
Raspunde Citeaza
am primit mesajul cf caruia am castigat un set tacamuri MAGGI,am expediat plicul care avea codul castigator dar nu apar in liste.cunosc inca 2 persoane in aceeasi ipostaza?ce se intampla?
Publicat de [Cont sters]: sonia, in 23 Mar 2008, la 13:06
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Cipri onofrei (22 Mar 2008, 20:33)
offf....da,am incercat..am trimis un e-mail pe adresa de concurs,mesaj la care nu am primit inca raspuns...si e ceva timp de atunci ...daca ai o alta sugestie sau stii o alta adresa... astept raspunsul tau...si pe al altora
Publicat de Cipri onofrei, in 22 Mar 2008, la 20:33
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: sonia (22 Mar 2008, 12:56)
sal , ai incercat sa ii intrebi pe organizatori ? , bft
Publicat de [Cont sters]: sonia, in 22 Mar 2008, la 12:56
Raspunde Citeaza
salut!stiu ca aici se discuta despre cu totul altceva,dar...offf..de cand au aparut spoturile "Maggi implineste mii de vise" tot incerc sa aflu cui apartine melodia de pe fundal...sau macar cum se numeste...are cineva idee?
Publicat de Cipri onofrei, in 22 Mar 2008, la 12:43
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (22 Mar 2008, 12:27)
iar am impresia ca esti dl cocos nu stiu de ce ..intuiatia asa imi spune
si daca esti matale vreau sa te felicit pe acesta cale pt premiile castigate si bft in continuare
Publicat de anonim_2765, in 22 Mar 2008, la 12:27
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Cipri onofrei (19 Mar 2008, 07:12)
Salut Ciprian,
Cine sunt? Fac parte din categoria amatorilor de concursuri si promotii.
Cat despre raspunsul tau...e dezamagitor. Daca nu voiai sa dai amanunte puteai sa spui pur si simplu ca e secretul tau, atitudine perfect "respectabila". In schimb chestia cu " am trimis CATEVA coduri" este - cum se spune in limbajul curent - o " luare la misto" care, sincer, nu ti se potriveste. La o prima vedere s-ar spune ca succesele " ti s-au urcat la cap" . Sper, totusi, sa nu fie asa. ... ... ...
Publicat de Cipri onofrei, in 20 Mar 2008, la 16:07
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: pasarica (20 Mar 2008, 13:32)
asta e numele tau " pasarica"
Publicat de pasarica, in 20 Mar 2008, la 13:32
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Cipri onofrei (19 Mar 2008, 07:12)
DA. FELICITARI !!! SI EU AM TRIMIS CATEVA SUTE DAR NIMIC, SE PARE CA NU AM NOROC CA SI TINE
Publicat de Cipri onofrei, in 19 Mar 2008, la 07:12
Raspunde Citeaza
ms ms
am trimis cateva coduri
as vrea sa stiu cine esti , mi-ar face mare placere
Publicat de anonim_2765, in 18 Mar 2008, la 13:03
Raspunde Citeaza
Salut, Ciprian,
Te-am regasit pe lista castigatorilor de la Maggi cu 2 premii de 1000 euro!!! Felicitari!!!!!! Ma bucur pentru tine, te stiu cu state vechi pe site si mare amator de promotii. Din curiozitate...cate coduri ai inscris atunci, in prima saptamana, de ai castigat de 2 ori? Bafta in continuare, se pare ca esti un redutabil "advesrsar" al domnului Cocos!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-16 mesaje din 16
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media