CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-17 mesaje din 17
Caut Promoter Buzau
Publicat de [Cont sters]: Alexandra-Maria Ciobotaru, in 28 Jun 2011, la 16:00
Raspunde Citeaza
Buna ziua.

Ma numesc Ciobotaru Alexandra-Maria, am 21de ani si m-ar interesa sa colaborez ca promoter pe perioada vacantei de vara. Sunt absolventa a Facultatii de Limbi si Literaruri Straine din cadrul Universitatii Bucuresti, sunt comunicativa, convingatoare si politicoasa, calitati care in opinia mea ma recomanda pentru un astfel de post.
Publicat de Promoter P, in 26 Feb 2011, la 08:43
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Florin Avram (17 Feb 2011, 13:05)
Salut,
Florin Avram,te rugam sa ne trimiti cv-ul tau ,la adresa promoter_publicitar@yahoo.com si te vom contacta in cel mai scurt timp posibil.

O zi buna
Publicat de Promoter P, in 26 Feb 2011, la 08:41
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Florentina Adriana Postolache (17 Feb 2011, 13:01)
Buna,
Florentina Adriana Postolache,te rugam sa ne trimiti cv-ul tau ,la adresa promoter_publicitar@yahoo.com si te vom contacta in cel mai scurt timp posibil.

O zi buna
Publicat de Florin Avram, in 17 Feb 2011, la 13:05
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Promoter P (17 Feb 2009, 13:44)
Buna ziua.Numele meu este Florin Avram am 19 ani sunt student anul 1 la Universitatea SPIRU HARET si as dorin sa devin si eu promoter.va multumesc
Publicat de Florin Avram, in 17 Feb 2011, la 13:04
Raspunde Citeaza
Buna ziua.Numele meu este Florin Avram am 19 ani sunt student anul 1 la Universitatea SPIRU HARET si as dorin sa devin si eu promoter.va multumesc
Publicat de Florentina Adriana Postolache, in 17 Feb 2011, la 13:01
Raspunde Citeaza
buna ziua.ma numesc Postolache Florentina Adriana am 19 ani sunt studenta la Universitatea SPIRU HARET si doresc sa devin si eu promoter in buzau.va multumesc
Publicat de Cristina Claudia antonie, in 28 Aug 2010, la 14:11
Raspunde Citeaza
Buna ma numesc Cristina,am 19 ani si sunt studenta in anul I ,as dori sa promovez produse in cadrul marketurilor,fac asta de aproape 2 ani dar in ultima perioada nu mai am oferte ,asa ca daca doriti sa faceti promotii in Drobeta Turnul Severin,mi-ar face placere sa lucrez cu dumneavoastra.Ma puteti contacta la numarul de telefon 0761604238 sau pe cristina_claudia 91@yahoo.com
Publicat de Mariana-Cristina Ciresica, in 28 Sep 2009, la 19:17
Raspunde Citeaza
M.ar interesa un post de promoter in Buzau.Am 24 de ani, seriozitatea, punctualitatea si aspectul placut.
Adresa mea de mail:ciresicacristina@yahoo.com
Publicat de Promoter P, in 22 Sep 2009, la 18:53
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: elena dumitru (27 May 2009, 16:25)
Cautam in mod deosebit (baieti si fete) pentru distributie pliante in orasul Buzau.
Sampling-uri avem dar foarte putine
Va rugam sa trimiteti CV-ul la: promoter_publicitar@yahoo.com
Publicat de Promoter P, in 22 Sep 2009, la 18:52
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Shayia (22 Sep 2009, 15:00)
Cautam in mod deosebit (baieti si fete) pentru distributie pliante in orasul Buzau.
Publicat de Promoter P, in 22 Sep 2009, la 18:51
Raspunde Citeaza
Publicat de [Cont sters]: Shayia, in 22 Sep 2009, la 15:00
Raspunde Citeaza
Buna ziua! am citit anuntzul dvs si sunt interesata sa lucrez ca promoter va las adresa mea de mail sa imi dati un mail.Am 18 ani serioasa punctuala si sociabila.Am nevoie de un venit suplimentar. adresa mea de mail este : goldenshayia@yahoo.com
multumesc anticipat
Publicat de [Cont sters]: ioana golea, in 26 Aug 2009, la 12:30
Raspunde Citeaza
buna ziua..m-ar interesa si pe mine o promotie la orice in orasul buzau...am mai facut sampling la kinder,promovare la adidas si garnier
Publicat de Loredana Rapan, in 17 Aug 2009, la 04:53
Raspunde Citeaza
Buna ziua

M.ar interesa un post de promoter in Buzau.Am mai lucrat in domeniu in Bucuresti.Am 20 de ani, seriozitatea, punctualitatea si aspectul placut m.ar recomanda pt acest post,dar si firea mea sociabila si flexibila.
Adresa mea de mail:lory_bebytzza@yahoo.com
Publicat de andreea mocanu, in 09 Jun 2009, la 20:09
Raspunde Citeaza
Buna ziua.

As fi interesata de postul de promoter in orasul Buzau. Am 18 ani, aspect fizic placut si sunt o fire sociabila. Am mai facut promotii pana acum pentru Bergenbier. Pentru a ma contacta va pot lasa adresa de mail : andreea_mocanu_sori@yahoo.com.

Multumesc anticipat.
Publicat de elena dumitru, in 27 May 2009, la 16:25
Raspunde Citeaza
buna ziua am citit anuntzul dvs si sunt foarte interesata...va las adresa mea de mail sa imi dati un mail macar cu nr dvs sa va pot contacta
am 18 ani foarte serioasa am nevoie de un venit suplimentar ...am mai lucrat ca promoter mult timp.. adresa mea de mail este : pisicutza_profitzica@yahoo.com
multumesc
Publicat de Promoter P, in 17 Feb 2009, la 13:44
Raspunde Citeaza
Caut sa formez o echipa de promoter in buzau
Condtii:18 ani
Apt de munca
Seriozitate maxima
Programul Flexibil
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-17 mesaje din 17
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media