CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-11 mesaje din 11
Castigatorii Floriol unde sunt ?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 29 Jul 2009, la 16:45
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Andrei (28 Jul 2009, 13:40)
Salut, Andrei!
Trimite-ne un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si spune-ne numele tau complet, promotia, problema si lasa-ne un numar de telefon la care sa poti fi contactat. Noi le vom transmite organizatorilor informatiile si ii vom ruga sa rezolve problema.
Publicat de Andrei, in 28 Jul 2009, la 13:40
Raspunde Citeaza
Buna ziua,
Sunt unul din castigatorii unui aparat Power ABS pe care l-am primit, insa are un defect. La componente are 2 brate drepte (R), in loc de unul drept si unul stang si nu-l pot utiliza.
Ma puteti ajuta? Am trimis un email pe adresa infofloriol@kubisinteractive.com si nu am primit raspuns.
Multumesc
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 06 Jul 2009, la 14:28
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mylady (03 Jul 2009, 17:24)
Dragi vizitatori, iata mesajul organizatorilor:

Stimati participanti,

Avem placerea de a va informa ca procesul de validare al castigatorilor este in curs de desfasurare si ca lista partiala a castigatorilor s-a afisat pe site-ul www.poftadeviata.ro inca de pe data 25.06.2009. Datorita faptului ca o parte dintre castigatorii extrasi initial nu au fost validati conform celor specificate in regulament, s-a trecut la contactarea rezervelor aferente premiilor - in ordinea extragerii lor, conform sectiunii 7, paragraful 2 din regulament.

O parte a persoanelor extrase castigatoare la promotie au fost invalidate conform sectiunii 8 din regulamentul concursului, datorita in principal, instrainarii bonului fiscal (conform declaratiei lor le-au pierdut, nu le gasesc) care sa ateste achizitionarea a 2 sticle de Floriol in perioada promotiei si in baza caruia orice participant inscris pe site-ul www.poftadeviata.ro sa poate fi validat si sa poate fi castigatorul unuia dintre premiile promotiei.
Daca toti participantii contactati pana acum (rezervele) vor fi si validati, rezultatele finale ale promotiei vor fi afisate pe site-ul www.poftadeviata.ro si pe www.infopromotii.ro, iar in revista Avantaje vor fi publicati castigatorii premiului 1.

Insa, pentru ca lista nu este inca finalizata pana la aceasta data (dat fiind faptul ca in Sectiunea 8 din regulament este specificata trimiterea bonului prin fax pentru confirmare de catre castigator - in maxim 7 zile calendaristice de la contactarea telefonica si pot aparea intarzieri - in functie de rata de raspuns a acestora), va fi afisata in fiecare zi pe site-ul www.poftadeviata.ro, lista actualizata cu castigatorii validati pana in acel moment.

Va multumim pentru interesul acordat promotiei, va felicitam inca o data pentru castigarea premiilor si va invitam sa participati si pe viitor la urmatoarele promotii organizate de Floriol!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 06 Jul 2009, la 13:38
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Gabi Sun (04 Jul 2009, 17:35)
Salut!
Le-am transmis organizatorilor intrebarile voastre si speram sa primim in curand un raspuns pentru voi.
Publicat de Gabi Sun, in 04 Jul 2009, la 17:35
Raspunde Citeaza
Stimati organizatori, au fost contactati toti posibilii castigatori ? In lista cu castigatori admisi apar date o parte din premii. 21 aparate fitness din 30, si 31 baxuri de ulei din 100.Asadar, lista mai trebuie completata sau restul de premii nu vor mai fi date .
Publicat de mylady, in 03 Jul 2009, la 17:24
Raspunde Citeaza
As dori sa stiu de ce nu s-au afisat castigatorii,nici pana acum pe nici un site? Daca ne luam dupa raspunsul organizatorilor la un mesaj anterior au dat ca data 26-06 ?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 23 Jun 2009, la 18:22
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: ION SORIN (23 Jun 2009, 15:30)
Raspunsul organizatorilor despre validarea si publicarea castigatorilor (pentru Ion Sorin si pentru ceilalti vizitatori interesati de acest subiect):

"Stimate Domnule Ion Sorin,

Va multumim pentru ca ati participat si va felicitam pentru ca sunteti unul dintre cei 30 de castigatori ai premiului 2 constand intr-un Aparat Fitness Power ABS, la concursul "Floriol premiaza pofta de viata!".

Avem placerea de a va informa ca procesul de validare al castigatorilor se desfasoara pana la data de 28.06.2009. Datorita faptului ca o parte dintre castigatorii extrasi initial nu au fost validati conform regulamentului, s-a trecut la contactarea rezervelor aferente premiilor - in ordinea extragerii lor, conform sectiunii 7, paragraful 2 din regulament.

Dupa data comunicata mai sus, rezultatele finale validate ale promotiei vor fi afisate pe site-ul www.poftadeviata.ro si pe www.infopromotii.ro, iar in revista Avantaje vor fi publicati castigatorii premiului 1.

Referitor la primirea premiului, va informam ca dupa validarea finala a tuturor castigatorilor, conform Sectiunii 8 "Conditii de validitate si acordare a premiilor" din Regulamentul promotiei - "Premiile categoriei 2 si 3, vor fi trimise prin curier privat, in termen de 20 zile lucratoare de la data validarii castigatorilor."

Va felicitam inca o data pentru castigarea premiului si va invitam sa participati si pe viitor la urmatoarele promotii organizate de Floriol!"
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 23 Jun 2009, la 16:30
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: ION SORIN (23 Jun 2009, 15:30)
Salut, Ion!
Vom transmite organizatorilor mesajul tau si ii vom ruga sa verifice situatia premiului tau si sa ne dea un raspuns pentru tine.
Un singur mesaj pe forum era suficient, pe aceasta tema
Publicat de ION SORIN, in 23 Jun 2009, la 15:30
Raspunde Citeaza
Buna ziua
Numele meu este ion sorin si am fost desemnat drept castigator al unui aparat de fitnes in urma inscrierii la campania floriol
Am trimis prin fax la nr. 0212070005 copie dupa B.I precum si copie dupa bonul de casa din care rezulta ca am achizitionat 2 sticle de floriol in perioada campaniei
Pana la caeasta data nu am primit premiul si nici nu apar la castigatori pe infopromotii
as vrea sa stiu ce se intampla si daca voi intra in posesia premiului
multumesc
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 23 Jun 2009, la 10:28
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_7691 (21 Jun 2009, 12:21)
Salut!
Vom anunta organizatorii despre intrebarea ta si speram sa revenim in curand cu un raspuns pentru tine.
Publicat de [Cont sters]: anonim_7691, in 21 Jun 2009, la 12:21
Raspunde Citeaza
Salut! am si eu o intrebare cu referire la promotia Floriol.. unde pot afla castigatorii, pentru ca pe site-ul concursului nu gasesc nimic,desi ar trebui sa se fi afisat pana acum ?!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-11 mesaje din 11
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media