CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-14 mesaje din 14
Castigatorii?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 01 Jun 2009, la 13:47
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_4366 (01 Jun 2009, 08:44)
Salutare tuturor!
Am publicat lista castigatorilor - atat a celor validati, cat si a potentialilor castigatori, aflati in curs de validare.
Speram sa va regasiti cu totii numele pe lista
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 01 Jun 2009, la 11:37
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_4366 (01 Jun 2009, 08:44)
Salut!
Am anuntat chiar acum organizatorii despre solicitarea ta si speram sa revenim cu noutati in curand.
Publicat de anonim_4366, in 01 Jun 2009, la 08:44
Raspunde Citeaza
DA< salut. Discutia e buna. Dr.OETKER nu ar avea dreptul sa faca asemenea greseli. DE CE NU APAR CASTIGATORII EXCURSIILOR ???
CAT TIMP DUREAZA VALIDAREA?? DE CE NU II AFISATI CA POSIBILI CASTIGATORI???
Publicat de anonim_2765, in 20 May 2009, la 21:17
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (20 May 2009, 14:55)

De acord, errare humanum est, dar ....totusi :

Din pacate, nici de data aceasta raspunsul nu ma lamureste, ptr ca este in neconcordanta cu insusi regulamentul invocat de organizatori. ( P.S. : Nu ma asteptam ca o intrebare banala sa se transforme intr-un soi de polemica, dar daca tot am intrat in hora, nu pot lasa lucrurile nelamurite.

In regulament se specifica negru pe alb :

" Tragerile la sorti pentru premiile lunare si pentru stabilirea orelor exacte zilnice prestabilite de acordare a premiilor instant vor fi efectuate dupa urmatorul calendar:

1. Tragerea la sorti pentru orele exacte zilnice prestabilite ce vor determina automat castigatorul premiului zilnic: 13 martie 2009.

2. Tragerea la sorti pentru premiul lunar pentru inscrierile valide din perioada 15 martie - 15 aprilie va avea loc în data de 27 aprilie 2009

3. Tragerea la sorti pentru premiul lunar pentru inscrierile valide din perioada 16 aprilie - 15 mai va avea loc în data de 21 mai 2009.

In cadrul extragerii din data de 21 mai 2009 vor fi trase la sorti 50 de rezerve pentru premiile zilnice instante care nu se vor acorda din motive de invaliditate, conform prevederilor mentionate in cadrul capitolului 10.

In cazul tragerii la sorti pentru orele exacte zilnice prestabilite se va efectua o tragere la sorti electronica prin care va fi desemnata ora exacta castigatoare de pe parcursul unei zile intregi. Prima inscriere valida primita dupa ora exacta trasa la sorti va fi declarata castigatoare."

Precum usor se observa, premiile zilnice se acorda pe baza unei extrageri de algoritm orar care a avut deja loc pe data de 13 martie, asadar chiar inainte de inceperea propriu-zisa a campaniei.

Si atunci, ma intreb : despre ce extragere a castigatorilor ultimei saptamani se vorbeste in raspunsul oferit de organizatori ( citez : "Ieri au fost extrasi ultimii castigatori ai premiilor zilnice din ultima saptamana de promotie.) In regulament nu exista asa ceva.

Un pic out of topic : desi ne asteptam ca organizatorii unei promotii sa ofere lamuriri suplimentare atunci cand sunt solicitati, nu este nici pe departe ptr prima oara cand in loc de lamuriri sunt oferite informatii care sporesc confuzia sau, mai grav,sunt complet eronate. Precizez ca este ptr prima oara cand ma "izbesc" de o asemenea situatie aici, pe site, in schimb incercarea de a primi informatii de la un infoline dedicat vreunei promotii este o veritabila aventura demna de filme comice, in care deseori ajungi sa-l lamuresti tu pe cel pe care l-ai sunat sa-ti ofere ajutor.

Multumesc.

Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 20 May 2009, la 14:55
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (20 May 2009, 08:04)
Completare. Am uitat sa mentionez un aspect: organizatorii au sunat deja pana acum toti castigatorii si le-au explicat procedura de validare.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 20 May 2009, la 14:53
Raspunde Citeaza
Dragul nostru vizitator, am primit un nou raspuns de la organizatori pentru tine:

"Castigatorul primei excursii a fost extras in data de 27 aprilie. Acest castigator nu a fost inca validat de aceea nu v-am furnizat numele lui.
Castigatorul celei de-a doua excursii va fi extras in data de 21 mai, cand vor mai fi extrase si 50 rezerve pentru premiile zilnice invalidate si 5 rezerve pt premiul lunar.
Ieri au fost extrasi ultimii castigatori ai premiilor zilnice din ultima saptamana de promotie.
Dupa validarea castigatorilor va vom furniza lista totala de castigatori."

Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 20 May 2009, la 10:50
Raspunde Citeaza
Draga Anonim_2765,
probabil ca mai scapa greseli. Am trimis si acest mesaj al tau catre organizatori si speram sa primim cat de curand un raspuns pentru tine.
Publicat de anonim_2765, in 20 May 2009, la 08:04
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (19 May 2009, 15:13)
Multumesc inca o data ptr raspuns.
Imi pare rau, dar nici de data aceasta nu e ok.

In primul rand, ma refeream la castigatorul PRIMEI excursii la Paris al carui nume nu este publicat . CONFORM REGULAMENTULUI (articolul 9) "tragerea la sorti pentru premiul lunar pentru inscrierile valide din perioada 15 martie - 15 aprilie va avea loc în data de 27 aprilie 2009".

In al doilea rand, "astazi" (alias ieri, 19 mai), tot CONFORM REGULAMENTULUI, nu poate avea loc vreo extragere, ptr ca in articolul 9 se stipuleaza foarte clar, citez : "Tragerea la sorti pentru premiul lunar pentru inscrierile valide din perioada 16 aprilie - 15 mai va avea loc în data de 21 mai 2009"

Sincer, intre timp curiozitatea aproape mi-a pierit. Prea multe insistente si precizari ptr ceva banal. Dumneavoastra va multumesc ptr promptitudinea intermedierii raspunsurilor, continutul si precizia lor fiind alta mancare de peste (independenta de infopromotii).
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 19 May 2009, la 15:13
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (19 May 2009, 13:09)
Draga Anonim_2765, organizatorii ne-au transmis ca, in conformitate cu regulamentul, astazi urmeaza sa aiba loc tragerea la sorti.
Spor la premii!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 19 May 2009, la 13:19
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (19 May 2009, 13:09)
Draga Anonim_2765, vom lua chiar acum legatura cu organizatorii acestei promotii si le vom transmite intrebarea ta.
Spor la premii!
Publicat de anonim_2765, in 19 May 2009, la 13:09
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (18 May 2009, 16:19)
Multumesc. Din pacate, problema principala persista : lipseste numele castigatorului primei excursii, fiind afisati numai casigatorii zilnici. ...
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 18 May 2009, la 16:19
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (12 May 2009, 19:53)
Salut!
Dupa cum probabil ai observat, lista castigatorilor a fost postata pe site-ul nostru si se regaseste si pe cel al organizatorilor.
Spor la premii!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 12 May 2009, la 22:30
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (12 May 2009, 19:53)
Draga Anonim 2765,
Am semnalat organizatorilor promotiei solicitarile voastre si ne-au promis ca ne vor trimite in curand lista spre publicare. Le vom reaminti si acum.
Mult spor la premii!
Publicat de anonim_2765, in 12 May 2009, la 19:53
Raspunde Citeaza
Buna ziua. A trecut aproape o luna de la terminarea primei runde a acestei promotii (15 aprilie) si inca nu a fost publicat nici macar un nume de castigator...Inclusiv pe site-ul promotiei exista doar cateva nume castigatoare de premii zilnice, dar nici urma de castigatorul marelui premiu. Intrebare : cand va fi afisat castigatorul marelui premiu? Multumesc.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-14 mesaje din 14
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media