CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Castigatorii?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 04 May 2009, la 11:07
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (29 Apr 2009, 12:58)
Draga Anonim,
Lista castigatorilor este publicata atat pe site-ul organizatorilor, cat si la noi, in sectiunea "castigatori".
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 30 Apr 2009, la 17:14
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (29 Apr 2009, 12:58)
Draga Anonimule,
Nu este nevoie sa fii sarcastic. O simpla intrebare este de ajuns pentru ca noi s-o transmitem mai departe organizatorilor si sa revenim cat de curand posibil cu un raspuns oficial.
Am transmis intrebarea ta.
Publicat de anonim_2765, in 29 Apr 2009, la 12:58
Raspunde Citeaza
Sa inteleg ca si castigatorii apartin unei constelatii, dar una necunoscuta, si nu pot fi identificati? Lasand gluma la o parte, lucrurile stau cam asa : a trecut o gramada de vreme de la terminarea acestei promotii si nu s-a afisat nici urma de castigator. Cum ramane cu respectul fata de participanti? Am cautat si pe site-ul dumnealor, si am gasit si acolo acelasi... praf galactic...Ma intereseaza in special cine a castigat marele premiu, restul mai putin. Oare cand vor intelege organizatorii de promotii ca sunt obligati, prin lege, sa ofere publicitatii castigatorii promotiilor pe care le organizeaza???? Se pare ca niciodata...Dar, vorba cuiva, cand se pune problema sa respectam NOI regulamentul, atunci nu incape nici adiere de abatere...cand e vorba de dumnealor, o intorc ca la Ploiesti Concluzie : numele castigatorului marelui premiu cand va fi publicat? Mersi. javascriptostMessage();
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media