CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Castigatori
Publicat de anonim_10398, in 02 Apr 2010, la 18:41
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: wanadoo (02 Apr 2010, 12:46)
Impresionanat castig , dar sa stii ca nu e nimic imposibil...nu e prima data cand se intampla sa castige mai multe persoane din aceesai familie ...Mai mult decat atat, am citit pe pagina acestei promotii cum cineva povestea ca a castigat ea insasi de doua ori in cadrul aceleiasi promotii De asta ce mai zici, nu e cu adevarat spectaculos ? Norocul asta e cam capricios...Daca au luat premiul maxim inseamna ca au avut si numarul maxim de produse...bravo lor! Decat sa ne facem probleme ptr castigul altora mai bine ne concentram pe norocul nostru...Eu, cel putin, asa fac. E-adevarat ca nu am castigat inca nimic, dar niciodata nu se stie ...Paste fericit tuturor si ganduri mai bune, mai curate, mai frumoase
Publicat de wanadoo, in 02 Apr 2010, la 12:46
Raspunde Citeaza
Ce parere aveti despre castigul triplu si colosal, in acelasi timp, al familiei STANCA din Constanta??? (17000 + 17000+ 7200). Statistic vorbind, este aproape imposibil ca din miile de inscrieri sa fie selectata aceeasi familie de trei ori, din cei 6 castigatori extrasi. Nu-mi ramane decat sa ma declar sceptic fata de corectitudinea extragerilor .
Astept pareri si de la alti participanti!!!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 25 Mar 2010, la 14:03
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_10398 (23 Mar 2010, 08:23)
Salut!
Ca raspuns la intrebarile voastre despre castigatorii saptamanii precedente, am primit din partea organizatorilor urmatoarele precizari:

"Din motive independente de vointa Organizatorului sau a castigatorului de la extragerea de pe data de 15 martie 2010, validarea acestui este intarziata. Acest fapt este din cauza viciilor de procedura a Postei Romane rezultate cu ratacirea coletul trimis. Pentru a face dovada ca acest colet a fost trimis de catre castigator in termenul precizat de regulament, acesta a transmis Organizatorilor dovada de expediere emisa de oficiul postal la care a depus coletul, in care se vede adresa de expediere corecta, precum si data si stampila Postei. Cum Organizatorul nu poate invalida castigatorul din motive neimputabile acestuia, pana la solutionarea cauzei, castigatorul va ramane nepostat, urmand a se proceda la acest lucru de indata ce situatia se va solutiona.
Va multumim pentru intelegere!"
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 25 Mar 2010, la 11:01
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_10398 (23 Mar 2010, 08:23)
Salut! Am transmis dorinta ta organizatorilor, care ne-au comunicat ca ne vor trimite numele castigatorilor imediat dupa validare.
Publicat de anonim_10398, in 23 Mar 2010, la 08:23
Raspunde Citeaza
Nu mai publicati niciun castigator? Au trecut deja zilele necesare validarii castigatorului/castigatorilor de lunea trecuta (a doua extragere), asadar asteptam numele norocoase. Mersi.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media