CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Calificare concurs
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 12 Dec 2008, la 00:18
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: nirolf35 (11 Dec 2008, 17:21)
Salut, Nirolf!
(Pot sa-ti spun Florin?)
Comentariile trebuie postate pe site-ul ShopMania, in sectiunile dedicate produselor. Altfel, nu poti participa la concurs. Consulta pagina dedicata acestui concurs de pe site-ul nostru.
Succes!
Publicat de nirolf35, in 11 Dec 2008, la 17:21
Raspunde Citeaza
fac si eu comentarii la produsele din concurs:
1.telefon sooper cool
2.tablitza buna de scris pt toate varstele;
3.tricou personalizat cu ShopMania-super
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 03 Dec 2008, la 08:50
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Alexandra Rain (02 Dec 2008, 13:24)
Draga Alexandra,

Faptul ca nu vedeai imediat comentariile este lesne de inteles. Acestea nu se afiseaza pana cand nu sunt verificate si aprobate de un moderator. Acest sistem se practica si in paginile noastre de comentarii de la fiecare promotie. Despre calitatea comentariului am inteles ca organizatorii ti-au oferit deja un raspuns.

Mult succes!
Publicat de Alexandra Rain, in 02 Dec 2008, la 13:24
Raspunde Citeaza
Am trimis cele 3 comentarii in ultima zi de concurs. Dupa ce postam cate unul din ele, aveam mereu surpriza sa nu-l mai gasesc in contul meu pe cel scris anterior, chiar daca la inceput l-au acceptat. L-am rescris si postat si l-am putut vedea din nou dar, dupa alte cateva minute nu mai era. La fel si cu cel de-al treilea, pe care l-am rescris de vreo 3-4 ori. In final le-am vazut pe toate trei si am rasuflat usurata! Era ora 23:55, in ultima zi a concursului!
Doua zile mai tarziu constat iarasi ca am numai doua comentarii. Am semnalat asta organizatorilor si mi-au raspuns ca probabil al treilea nu a indeplinit cerintele necesare aprobarii si a fost respins. Eu stiu ca am scris un comentariu bun, cu recomandari pertinente, rezultat din cunoasterea produsului. Dintre toate trei comentarii, cel neafisat era cel mai bun. Cred ca, de fapt, este o eroare pe care organizatorii o acopera sub scuza neindeplinirii cerintelor.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-4 mesaje din 4
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media