CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Buna!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 20 May 2009, la 17:33
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Aurica Dabija (20 May 2009, 15:11)
Aurica,
Ai completat declaratia de pe site-ul nostru si ai trimis-o conform regulamentului?
Scrie-ne un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si spune-ne datele cu care te-ai inscris in promotie, adresa postala completa si daca ai indeplinit conditiile de validare, iar noi ii vom ruga pe organizatori sa verifice ce s-a intamplat.
Publicat de Aurica Dabija, in 20 May 2009, la 15:11
Raspunde Citeaza
Imi poate spune cineva cand se trimit premiile?
Publicat de Aurica Dabija, in 20 May 2009, la 15:09
Raspunde Citeaza
Eu nu stiu ce promotie e asta, dar e foarte dubioasa... Am primit azi un mesaj in care am fost informata ca as fi castigat o farfurie. Am sunat la numarul dat si dupa minute de asteptare mi-a raspuns o domnisoara foarte plictisita. Aceasta mi-a spus sa descarc o declaratie de pe acest site pe care sa o completez si sa o trimit prin posta impreuna cu capacul cutiei de margarina. Pe acest site nu gasesc nici macar promotia, daramite declaratia... Poate ma ajutati, pentru ca imi doresc foarte mult sa intru in posesia premiului. Multumesc!
Publicat de [Cont sters]: anonim_6523, in 29 Apr 2009, la 00:45
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Roxana - Maria Bodea (28 Apr 2009, 20:41)
Pentru ca a expirat deja, promotia o gasesti numai la "Arhiva" (se numeste Delma - o farfurie pe minut). Declaratia ese atasata acolo ca anexa. Succes!
Publicat de Roxana - Maria Bodea, in 28 Apr 2009, la 20:41
Raspunde Citeaza
Eu nu stiu ce promotie e asta, dar e foarte dubioasa... Am primit azi un mesaj in care am fost informata ca as fi castigat o farfurie. Am sunat la numarul dat si dupa minute de asteptare mi-a raspuns o domnisoara foarte plictisita. Aceasta mi-a spus sa descarc o declaratie de pe acest site pe care sa o completez si sa o trimit prin posta impreuna cu capacul cutiei de margarina. Pe acest site nu gasesc nici macar promotia, daramite declaratia... Poate ma ajutati, pentru ca imi doresc foarte mult sa intru in posesia premiului. Multumesc!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media