CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-9 mesaje din 9
Atribuirea marelui premiu
Publicat de Catalin Haralambie, in 23 Jul 2009, la 21:28
Raspunde Citeaza
trebuia dat fara discutii nu sa faceti acte de binefacere.pt.acestea aveti alte fonduri.noi am cumparat produse si am participat si voi faceti donatii.nu este corect
Publicat de Catalin Haralambie, in 23 Jul 2009, la 21:25
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Dan Valsan (18 Jul 2009, 10:45)
Salut, Dan!
Te asiguram ca este foarte corect. Daca, in conformitate cu regulamentul promotiei, conditia de validare este ca potentialii castigatori sa prezinte ambalajul castigator, este foarte firesc sa fie invalidati daca nu il mai au. Noi, cei de la Infopromotii suntem aici pentru a va oferi toate detaliile necesare, astfel incat sa fiti bine informati si sa va asigurati sanse maxime de castig. Trebuie sa respectati regulamentul. Nu este neaparat necesar sa il cititi pe tot, dar informatiile esentiale se regasesc de fiecare data in rezumatele redactate de noi (in pagina fiecarei promotii, in dreapta imaginii).
Mult succes la premii tuturor!
are dreptate
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 21 Jul 2009, la 12:35
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: camelia bizadea (21 Jul 2009, 07:39)
Salut, Camelia!
Am primit raspunsul organizatorilor si l-am publicat aici: http://www.infopromotii.ro/forum/Castiga-cu-Lady-Speed-Stick-385.html
Spor la premii!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 21 Jul 2009, la 11:21
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: camelia bizadea (21 Jul 2009, 07:39)
Draga Camelia,
Intrebarea despre promotia Lady Speed Stick trebuia postata in sectiunea acelei promotii de pe forumul nostru. Ii vom ruga pe organizatori sa verifice situatia premiului tau si te vom anunta despre rezultat in discutia potrivita.
Publicat de camelia bizadea, in 21 Jul 2009, la 07:39
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (20 Jul 2009, 13:03)
o intrebare pentru moderator
la promotia-castiga cu lady speed stick-am castigat un epilator rowenta-am trimis copii cu bonul si c.i,dar nu am primit nimic,inca-puteti sa verificati?-multumesc
si apropo de promotia ,,nescafe,,-.....trebuia sa extrageti pana gaseati pe cineva care are dovezile-
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 20 Jul 2009, la 13:03
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Dan Valsan (18 Jul 2009, 10:45)
Salut, Dan!
Te asiguram ca este foarte corect. Daca, in conformitate cu regulamentul promotiei, conditia de validare este ca potentialii castigatori sa prezinte ambalajul castigator, este foarte firesc sa fie invalidati daca nu il mai au. Noi, cei de la Infopromotii suntem aici pentru a va oferi toate detaliile necesare, astfel incat sa fiti bine informati si sa va asigurati sanse maxime de castig. Trebuie sa respectati regulamentul. Nu este neaparat necesar sa il cititi pe tot, dar informatiile esentiale se regasesc de fiecare data in rezumatele redactate de noi (in pagina fiecarei promotii, in dreapta imaginii).
Mult succes la premii tuturor!
Publicat de [Cont sters]: Dan Valsan , in 18 Jul 2009, la 10:45
Raspunde Citeaza
Deci chiar nu mi se pare corect .........
Publicat de camelia bizadea, in 18 Jul 2009, la 09:17
Raspunde Citeaza
pacat-a ratat ceva poate unic in viata-.....si eu care pastrez bonuri de casa si ambalaje de cateva luni,nu am noroc....asta e
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 17 Jul 2009, la 17:46
Raspunde Citeaza
Anunt din partea organizatorilor acestei promotii:

"Castigatorul marelui premiu constand intr-un sejur de 7 zile in Ibiza pentru 6 persoane este Cosma Vasile Ioan, insa, din cauza ca nu a putut face dovada ambalajului castigator, acesta nu a putut fi validat. De asemenea, nici una din rezervele extrase nu fost validata din acelasi motiv.

Prin urmare, Organizatorul a decis ca, valoarea premiului constand intr-un sejur de 7 zile in Ibiza pentru 6 persoane sa fie alocata pentru desfasurarea unui proiect studentesc social!

Revenim in curand cu detalii!
Nestle Romania."
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-9 mesaje din 9
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media