CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-8 mesaje din 8
Atentie, dl Cocos si-a facut intrarea !
Publicat de besenyei istvan, in 15 May 2008, la 23:31
Raspunde Citeaza
Vreau sa iau legatura cu domnul cocos gheorge daca este posibil pe care consider un om corect si pare ca avem multe in comun. Daca domnul cocos cheorghe vede acest mesaj: va rog sa cereti adresa de email de la moderator. Multumesc si bafta la concursuri.
Publicat de pasarica, in 03 May 2008, la 07:39
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 (25 Apr 2008, 14:29)
DA .Aveti dreptate, nu sunt corecte concursurile cu codurile la vedere, cel care vrea sa participe la un concurs trebuie obligat sa cumpere produsul::: ex... sa trimiti ambalajele, sau sa decupezi ceva coduri de bare...etc...
Publicat de Moderator 1, in 25 Apr 2008, la 14:29
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: johnny (24 Apr 2008, 20:20)
Cum ar fi un concurs cu bataie de prajituri, ca in filmele cu Stan si Bran?
Publicat de Moderator 1, in 25 Apr 2008, la 14:27
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_2765 (10 Apr 2008, 20:35)
Salut, Anonim 2765! Cred ca nu prea esti consecvent... Sau mi se pare mie?
Nu vreti sa lasati speculatiile deoparte si sa-i lasati pe marii castigatori sa se bucure de premiile lor in liniste? Cred ca au participat cu zeci si sute de taloane si bonuri de casa. Ganditi-va ca-i dor degetele de atata butonat SMS-uri si de lipit plicuri. Cine nu risca, nu castiga!
Publicat de johnny, in 24 Apr 2008, la 20:20
Raspunde Citeaza
imi plac bataliile sexului frumos !!!!!!!!!!!!!!!!!!
astept finalul !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Publicat de Cipri onofrei, in 11 Apr 2008, la 00:16
Raspunde Citeaza
da e clar hai sa propunem toti cei nemultumiti ca pe viitor sa se tipareasca codurile numai pe interiorul ambalajelor ...oricum campania acesta la dr oetker mi se pare....... pacat ....au un renumiu si uite ca acum cel putin pe mn m-a dezamagit....
Publicat de Cipri onofrei, in 11 Apr 2008, la 00:09
Raspunde Citeaza
ms mult anonimule ... am scris si eu candva despre dna COROI VIORICA dar am uitat in ce mesaj... si chiar vroiam sa mai verific prin listele castigatorilor chiar acum o sa ma uit si eu pe acel site si voi reveni daca mi se pare cv suspect
aaa... o rugaminte... nu inteleg de ce va dati toti anonimi...mi-ar face placere sa stiu cu cn vb bft
Publicat de anonim_2765, in 10 Apr 2008, la 20:35
Raspunde Citeaza
Celor care mai aveau vreun fel de indoiala ca Domnul Cocos are intr-un fel sau altul de-a face cu un magazin, depozit, in fine...cu un spatiu in care sunt comercializate diverse produse, dar sicelor care vor doar sa-si (re)confirme banuielile ...tuturor le recomand sa intre pe site-ul promotiei www.mama-anului.ro si sa introduca in spatiul dedicat cautarii unei marturii numele COROI VIORICA....(doamna Coroi este o apropiata a domnului Cocos, dansa fiind persoana draga recomandata de acesta in cadrul promotiei anterioare Dr Oetker).

Astept cu interes comentariile voastre pe acest subiect.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-8 mesaje din 8
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media