CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-8 mesaje din 8
Anuntare castig blender
Publicat de elena bejan, in 25 May 2010, la 09:25
Raspunde Citeaza
Am publicat si eu un mesasj nu am primit nici un raspuns nu stiu ce sa cred in legatura cu blenderu .Elena.
Publicat de Chiriuc Hilde_Gilda, in 23 May 2010, la 11:28
Raspunde Citeaza
Salut. Acelasi lucru s'a intamplat si in cazul meu. Am sunat si mi s'a spus ca expedierea premiilor este in plina desfasurare. Asa ca, rabdare.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 22 May 2010, la 14:30
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: andreea-gabriela florescu (22 May 2010, 14:13)
Draga Andreea-Gabriela,

Nu de catre noi - echipa Infopromotii - ai fost sunata, ci de catre organizatorii acestei promotii.

Conform regulamentului campaniei (disponibil in Arhiva, dar il poti cauta si folosind bara de cautare dupa cuvinte-cheie), dupa ce ai fost instiintata de castig, trebuie sa indeplinesti conditiile de validare (art. 11.1, litera a) (premii garantate) si iti vei primi premiul in decurs de 30 de zile lucratoare de la data indeplinirii tuturor conditiilor de validare.

Ai indeplinit toate acele conditii? Daca da, adauga 30 de zile lucratoare de la acea data si vei afla care este termenul la care urmeaza sa-ti primesti premiul.

Daca acest termen a fost depasit, te rugam sa ne scrii un mesaj folosind rubrica de contact si sa ne spui numele promotiei, premiul, datele tale complete (nume, prenume, numar de telefon si adresa postala completa), iar noi ii vom ruga pe organizatori sa verifice daca adresa consemnata de ei pentru expediere este cea corecta sau daca a aparut o eroare undeva.
Publicat de andreea-gabriela florescu, in 22 May 2010, la 14:13
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (14 May 2010, 12:29)
buna ziua.am o nelamurire si sper sa primesc un raspuns cat mai curand.am fost anuntata printr-un apel tele fonic,de catre dvs. ca am castigat un blender,dar culmea nu l-am primit nici pana in momentul de fata.de ce???
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 14 May 2010, la 12:29
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: ina manolea (08 May 2010, 08:36)
Draga Ina, am primit raspunsul organizatorilor pentru tine:

"Buna ziua,

Conform regulamentului, in cazul unui castig al unui premiu garantat, un reprezentant al Organizatorului va face 2 incercari telefonice, in intervale de timp diferite (de luni pana vineri, intre orele 9.00 - 18.00. De asemenea, in cazul in care nu ati putut fi contactata prin apel telefonic, veti primi un SMS (text) cu urmatorul mesaj:

Ai castigat un blender de la Maggi cu cod:XXXXXXXXXXXX! Trimite la Promotie Maggi, OP 15-CP 60 Bucuresti, ambalajul castigator si copie CI. Detalii:08008637853.

Cu prietenie,
Echipa Maggi"
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 13 May 2010, la 10:59
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: ina manolea (08 May 2010, 08:36)
Salut!
Am adresat intrebarea ta organizatorilor si speram sa primim cat de curand un raspuns pentru tine. Te tinem la curent. Spor la premii!
Publicat de [Cont sters]: ina manolea, in 08 May 2010, la 08:36
Raspunde Citeaza
Buna dimineata.Am postat acum 2 zile mesajul de mai jos dar nu am primit niciun raspuns. Am uitat sa precizez ca era adresat Moderatorului acestui site. Si ieri am incercat sa sun dar in continuare suna ocupat tot timpul. In schimb, ieri am avut tel la mine si nu am mai fost sunata. Poate reuseste dl Moderator de aici sa ma lamureasca, luand legatura cu organizatorii Maggy.Multumesc mult.
Publicat de [Cont sters]: ina manolea, in 06 May 2010, la 20:24
Raspunde Citeaza
Buna seara.Am o probl si sper sa ma puteti ajuta. Astazi, eu si sotul meu am avut cate un apel pierdut de la Maggy, pe tel noastre. Nu am putut raspunde pt ca suntem in vacanta in afara tarii si tel erau lasate la hotel, dar am recunoscut nr de centrala pt ca, inaintea plecarii noastre, o vecina era f incantata ca a fost sunata de la Maggy pt a fi anuntata de castigarea unui blender si mi-a aratat de pe ce nr a fost sunata. Astazi am incercat sa sun inapoi la nr care ne-a ramas pe mobil si care incepe cu 037 dar suna tot timpul ocupat. Daca puteti dvs sa puneti urmatoarea intrebare organizatorilor Maggy:ne vor mai suna vreodata? In cazul in care poate ca nu vom putea raspunde, ne vor lasa acel mesaj despre care am citit in regulament,la vremea cand aceasta promotie era afisata aici, si despre care imi amintesc ca era ceva de genul ,,ati castigat un blender cu ambalajul ce are codul xyz, va rugam sa sunati la nr...´´? Sau vom fi invalidati si se va trece la urmatoarea persoana?Multumesc mult.
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-8 mesaje din 8
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media