CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-12 mesaje din 12
Ajutoooooor!!!!!!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 19 Dec 2008, la 20:56
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mariana delia murarusi (19 Dec 2008, 19:32)
Mariana, ti-am raspuns deja in discutia dedicata promotiei Samsung.
Publicat de [Cont sters]: mariana delia murarusi, in 19 Dec 2008, la 19:32
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: mariana delia murarusi (19 Dec 2008, 19:28)
nu stiu nici macar unde pot sa sun va rog sa ma ajutati si pe mine
am participat la concursul castiga cu un prieten samsung si am castigat un dvd player
Publicat de [Cont sters]: mariana delia murarusi, in 19 Dec 2008, la 19:28
Raspunde Citeaza
am si eu o problema
am castigat si nu primesc premiul
au trecut 3 saptamani
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 17 Dec 2008, la 17:23
Raspunde Citeaza
Noi tot asteptam impresiile voastre

Publicat de [Cont sters]: anonim_5424, in 14 Jul 2008, la 07:11
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (31 May 2008, 14:45)
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 11 Jun 2008, la 11:24
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Gheorghe (11 Jun 2008, 11:03)
Salut, draga Gheorghe!
Iti multumim pentru mesaj.
Cred ca este o idee excelenta si o vom lua in considerare. Pana atunci, ai optiunea de a te abona la newsletter-ul despre noutatile din listele de castigatori si vei primi astfel link-uri directe catre listele de castigatori cel mai recent actualizate.
Publicat de Gheorghe, in 11 Jun 2008, la 11:03
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (31 May 2008, 14:45)
Buna ziua,
Am si eu o propunere: sectiunea castigatori sa contina o coloana (asemanator celei de la Forum) cu "data ultimei actualizari" .
Eu sesizez ca s-a modificat numarul total al castigatorilor, cand accesez rubrica, dar ca sa vad unde sunt noutati ar trebui deschise pe rand foarte multe promotii.
MULTUMESC
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 10 Jun 2008, la 17:02
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Cipri onofrei (10 Jun 2008, 16:05)
Salut, Ciprian!
Au fost cateva comentarii, iar maine va incepe o promotie noua. Nu putem sa va spunem mai multe.
Succes!
Publicat de Cipri onofrei, in 10 Jun 2008, la 16:05
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Cipri onofrei (31 May 2008, 16:51)
Multumim, Cipri!

Contam pe tine sa ne spui ce nu iti place, pentru ca stim ca ne spui exact ceea ce crezi.
Mult noroc la premii!

ms ms , dar obs eu sau de vre-o saptamana s-a cam asternut praful aici? nici un comentarie la promotii , nici pe forum...nici o promotie noua .... ce se intampla? vreau sa stiu si eu !
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 31 May 2008, la 22:31
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Cipri onofrei (31 May 2008, 16:51)
Multumim, Cipri!

Contam pe tine sa ne spui ce nu iti place, pentru ca stim ca ne spui exact ceea ce crezi.
Mult noroc la premii!
Publicat de Cipri onofrei, in 31 May 2008, la 16:51
Raspunde Citeaza
dp meu dv , momentan, nu cred ca ar mai trebui nici o schimbare , e super asa cum e acum felicitari !
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 31 May 2008, la 14:45
Raspunde Citeaza
Dragii Moderatorului,

Cum se face, oare, ca in aceasta sectiune, dedicata impresiilor voastre despre site-ul si echipa Infopromotii, apar numai discutii care se refera la promotiile publicate pe site (si care ar fi fost publicate mai bine in discutiile dedicate fiecarei promotii in parte?).

Cu o singura exceptie, discutia despre necesitatea publicarii regulamentului chiar si dupa data de expirare a promotiei, si a inca doua discutii create de vizitatori care ne-au transmis multumiri, tot n-am aflat ce va place si ce nu va place la site si la serviciile pe care vi le oferim.

Cred ca pana acum v-ati convins ca parerile voastre conteaza si tinem seama de ele. De exemplu, la sugestia unuia dintre voi, am creat sectiunea "Arhiva", unde sa puteti consulta regulamentul unei promotii si comentariile aparute in legatura cu aceasta chiar si dupa expirare. Mai sunt si alti vizitatori care se bucura ca am introdus aceasta sectiune? Noi ne bucuram si daca am facut mai fericit un singur vizitator, dar ne-am bucura si mai tare sa stim ca arhiva este binevenita pentru mai multi dintre voi.

Vrem sa va facem fericiti. La maximum. Am atins maximum? Unde suntem? Ce facem bine? Ce nu facem bine? ce n-am facut deloc si v-ati dori sa facem?
Ne ajuta cineva?

Ajutooooor!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-12 mesaje din 12
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media