CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-2 mesaje din 2
Acum e usor sa-ti alegi premiul!
Publicat de Oana, in 13 Dec 2008, la 00:10
Raspunde Citeaza
tocmai ce am citit despre concurs si mi-am amintit ca am cumparat zilele trecute tchibo decofeinizat cu promo. am scotocit prin dulapul din bucatarie si am gasit cafeaua, de fapt, codul pe care il cautam. am deschis pagina de web si am trimis mesajul cu respectivul cod. acum.. astept ... sa castig )
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 12 Dec 2008, la 16:13
Raspunde Citeaza
Campania Tchibo "Inspira prin gestul tau!" a desemnat castigatorii la sectiunea ARTISTI. Iti facem cunostinta cu ei si cu proiectele lor. Pana la sfarsitul promotiei vei putea participa alegand sa-l sprijini pe cel care ti-a placut mai mult, iar proiectul lui se poate materializa intr-un premiu pentru tine!

Si castigatorii sunt.

Adrian Bulboaca
Te-ai gandit vreodata cum ar arata scenele banale de zi cu zi - precum pregatirea sandvisului de dimineata sau spalatul rufelor - privite dintr-o perspectiva fashion? Nici noi! Dar Adrian Bulboaca, castigatorul la sectiunea Fotografie, s-a gandit. Iar proiectul sau, SCENOGRAFIE SI FASHION, exact asta isi propune: o reinterpretare a cotidianului cu ajutorul modei si scenografiei. La doar 20 de ani, Adrian, student la Imagine de Film, a reusit sa ne impresioneze pe toti cu talentul si ideile lui. Bravo!

Daiana Oana Prundurel
Copilaria e cea mai frumoasa perioada din viata oricui. E un cliseu, stim, dar e adevarat. Ce nu stim insa, dar ne-am dori sa stim, e raspunsul la intrebarea: cum ne putem intoarce in copilarie? Daiana Oana Prundurel, castigatoarea la sectiunea Design de Obiecte de Interior, crede ca a reusit sa dezlege aceasta enigma, cu proiectul INTERIORUL TAU. Obiectele supradimensionate propuse de ea vor face orice om mare sa se simta din nou copil. Fara geamuri sparte, va rugam. CV-ul Daianei este mult prea stufos pentru a-l detalia aici, in schimb o felicitam pentru idee si ii uram succes!

Dalia Poleac
De departe unul dintre cele mai ambitioase si mai inovatoare proiecte la sectiunea Design de Genti a fost proiectul Daliei Poleac, METROPOLA. La 21 de ani, studenta la Universitatea de Arte si castigatoarea concursului nostru, ne propune o serie de genti futuriste inspirate din arhitectura moderna, cu un puternic accent pe opozitia dintre plin si gol, materiale fluide si solide, linii drepte si forme ondulate. Suna cam. futuristo-tehnologic, nu? Bravo, Dalia! Asa ca abia asteptam sa vedem gentile "umbland pe strazi".

Vrei una dintre creatiile lor?

Cu sprijinul tau, in urmatoarele doua luni, artistii castigatori isi vor putea duce la bun sfarsit proiectele. Tot ce trebuie sa faci este sa cumperi pachetele de cafea Tchibo Exclusive cu eticheta promotionala, pana pe 15 ianuarie 2009, si sa te inscrii pe www.inspirapringestultau.ro sau prin SMS la 1896, cu codul unic de 7 cifre de pe eticheta promotionala urmat de domeniul ales (sub forma: xxxxxxxfoto, xxxxxxxinterior sau xxxxxxxgenti), iar la final una dintre cele 60 de creatii originale realizate de cei trei artisti (20 de fotografii, 20 de genti, 20 de obiecte de interior) se poate intoarce, sub forma de premiu, catre tine.

Urmareste evolutia proiectelor pe www.inspirapringestultau.ro.

Mult noroc la premiile favorite!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-2 mesaje din 2
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media