CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
AFISAREA CASTIGATORILOR
Publicat de Erzsebet Nagy, in 01 Jun 2010, la 22:07
Raspunde Citeaza
Pt. judith popa, te rog sa-mi raspunzi la urmatoarea intrebare:Cand ai trimis primul COD la promotia "Maggi-Pentru cele mai iubite mame",daca poti sa-mi precizezi si ora si cum ai trimis prin site-ul promotiei sau prin SMS la 1877 ?-iti multumesc anticipat ,scuze pt. deranj. Poti sa-mi raspunzi si pe email - zsike253@freemail.hu.
Publicat de Gheorghe, in 30 May 2010, la 23:08
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: judith popa (30 May 2010, 20:34)
Daca esti pe lista castigatorilor, cred ca nu ai de ce sa te temi, vei primi blender-ul. Poate nu te-a gasit curierul. Suna la nr. de contact pe care il dau ei - 08008 637 853 - si intereseaza-te. Mai rau a fost in cazul unuia din copilasii mei, caruia i-au spus ca nu au primit plicul cu ambalajul si ca nu raspund de disfunctionalitatile postei. Este evident o minciuna, au incurcat ei borcanele, eu am o indelungata experienta cu posta romana, nu au dat gres niciodata, la trimiteri simple, nu mai vorbesc de cele recomandate. Cred ca organizatorii nu au facut fata unui numar mare de premii garantate, au si uitat de sfatul de a face o copie ambalajului expediat, nu au intrebat nimic despre felul trimiterii postale! Oricum, eu sunt foarte multumit de premiile castigate, nu conteaza blender-ul pierdut, dar o nota proasta pentru organizatori tot ramane, pentru ca inseamna ca o greseala a lor se poate strecura usor.
Publicat de judith popa, in 30 May 2010, la 20:34
Raspunde Citeaza
Buna ziua,si eu am fost sunata in martie ca sunt castigatoare,am trimis ambalajul si am primit confirmarea de primire la scrisoare cu data de 06.04.2010. pe ea.Am vazut si pe site ca sunt printre castigatori,dar n-am primit inca nici un blender,nici nu stiu unde sa sun sau ce sa fac,va rog sa-mi spuneti Dv.,sunt deja aproape 2 luni.Va multumesc.
Publicat de Moderator 2 Infopromotii, in 23 Apr 2010, la 13:13
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: ADA (23 Apr 2010, 09:19)
Draga Ada,

Da, iti raspundem Tocmai am contactat organizatorii pe marginea acestui subiect si speram sa obtinem un raspuns avizat in cel mai scurt timp. Stim ca ai glumit!
Publicat de [Cont sters]: ADA, in 23 Apr 2010, la 09:19
Raspunde Citeaza
Cand se publica toti castigatotii blenderelor?
Prin august-septembrie?
Si cand le trimit?
De Mos Nicolae?
Glumeam!
Multumesc in cazul in care-mi raspundeti!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media