CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-10 mesaje din 10
A PRIMIT CINEVA PREMIUL?
Publicat de Domnica Fratila, in 22 May 2008, la 22:13
Raspunde Citeaza
Nici eu nu am primit premiul garantat
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 21 May 2008, la 15:00
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Cristina (21 May 2008, 12:46)
Salut, Cristina!
Expedierea premiilor inca nu s-a terminat. Daca nu iti primesti premiul pana spre sfarsitul saptamanii viitoare, te rugam sa ne scrii un mesaj folosind rubrica de contact din meniul de jos al site-ului si sa ne spui numele, adresa completa, premiul asteptat si promotia la care ai participat. Vom verifica atunci impreuna cu organizatorii situatia expedierii premiului tau.
Publicat de Cristina, in 21 May 2008, la 12:46
Raspunde Citeaza
Buna,

Nici eu n-am primit premiul....nu stiu ce sa mai cred...am castigat acum o luna jumate mi-au zis ca-lprimesc in 2 saptamani..si inca nu a aparut...
Publicat de Moderator 1, in 17 May 2008, la 12:57
Raspunde Citeaza
Dragi vizitatori, stati linistiti, va veti primi premiile in scurt timp. Acestea au inceput sa fie expediate in transe de pe data de 5 mai si formalitatile de expediere sunt destul de complicate, cu multe semnaturi si stampile. De aceea, dureaza putin mai mult decat o scrisoare obisnuita.
Felicitari pentru premii!
Publicat de suta mihai, in 17 May 2008, la 07:45
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: elena bulf (13 May 2008, 18:58)
nu am primit nici un premiu si au trecut 3saptamani.mihai c-s
Publicat de berzava sorin, in 15 May 2008, la 20:10
Raspunde Citeaza
nu am primit premiul
Publicat de berzava sorin, in 15 May 2008, la 20:07
Raspunde Citeaza
cum pot intra in posesia premiului

Publicat de anonim_2765, in 15 May 2008, la 15:06
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Macrina Bleotu (15 May 2008, 14:15)
...prietena mea, la randul ei castigatoare, nu a primit nici ea premiul. Inca. Nu cred ca e cazul sa te impacientezi...Probabil premiile sunt trimise in transe. Sincer, nu am auzit pana acum de vreun premiu neprimit de vreun castigator al unei promotii. Poate ceva intarzieri mai apar...dar, din punctul meu de vedere, nu e o mare tragedie. Succes!
Publicat de [Cont sters]: Macrina Bleotu, in 15 May 2008, la 14:15
Raspunde Citeaza
Bleotu Macrina din Bucuresti (Sector 1) a câstigat Sandwich Maker Philips la promotia Delma - "Gospodina bubulina" la extragerea din 14/04/2008 00:00:00 . Conditii de validare: validat

DE CE NU AM PRIMIT PREMIUL ?

POATE AR TREBUI SA STIE SI OPC-UL !!
Publicat de elena bulf, in 13 May 2008, la 18:58
Raspunde Citeaza
A PRIMIT CINEVAPREMIUL GARANTAT ?
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-10 mesaje din 10
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media