CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
uraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!
Publicat de Erzsebet-Maria Marton, in 24 Jun 2008, la 13:42
Raspunde Citeaza
Salut! Intr-adevar promotia a fost pe bune, mi-am primit" Setul veselie in bucatarie" atit radio casetofonul cit si cuptorul de paine. Asa concursuri promotionale sa tot fie pentru toata lumea. Va multumesc
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 28 May 2008, la 10:02
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: vali (27 May 2008, 20:05)
Salut, Vali!
Vei primi si cuptorul de paine in curand. Organizatorii promotiei Delma ne-au transmis ca atat radiocasetofonul, cat si cuptorul de paine sunt obiecte prea voluminoase ca sa poata fi impachetate intr-un singur colet si de aceea va sunt expediate separat.
Felicitari pentru premiu! Pofta buna si voie buna!
Publicat de vali, in 27 May 2008, la 20:05
Raspunde Citeaza
si eu am primit premiul garantat iar de la premiul "veselie in bucatarie' am primit doar radioul. sper sa primesc zilele astea si cuptorul de paine.
o sa mananc doar margarina delma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Publicat de gaby, in 24 May 2008, la 16:12
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Cristina (23 May 2008, 18:09)
hey buna!!! felicitari pt castig!!! ce ai castigat? si eu am primit aparatul de facut sendwich si e super!!!! chiar a fost o promotie tare. sa o tineti tot asa !!
Publicat de Cristina, in 23 May 2008, la 18:09
Raspunde Citeaza
Buna!

Am primit premiul....este foarte dragut... MULTUMESC DELMA!MULTUMESC INFOPROMOTII!!
Publicat de gabi, in 23 May 2008, la 14:43
Raspunde Citeaza
salut! eu am primit premiul cu toate ca imi pierdusem speranta asa ca...... nu mai disperati, cu putina rabdare o sa ajunga premiile la toti . FELICITARI TUTUROR CELOR CARE AU CASTIGAT
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-6 mesaje din 6
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media