CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Maggi
Publicat de [Cont sters]: Bianca, in 31 Mar 2010, la 11:05
Raspunde Citeaza

Primii castigatorii ai promotiei Maggi : Lepadatu ; Seceleanu si

BOULESCU;

Urmeaza uha si Dragomir si inca 3-4,aceeasi castigatori!

De blendere ,ce sa mai zic,cred ca si-au inscris si pisica la

concurs,pentru ca orice participant are voie la un singur premiu!

Spor la treaba si bafta in tragerile la sorti,celorlati participanti!

Scuze,moderator,dar iar ma enervez cu "castigatorii" astia!

E imposibil sa nu observi si tu situatia,dar trebuie sa ramai neutru!
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 02 Mar 2010, la 23:24
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_5214 (02 Mar 2010, 13:18)
Draga Anonim,
Cat priveste rubricile de comentarii din paginile promotiilor, la noi functioneaza bine. Uneori, daca pagina se incarca mai greu, din cauza regulamentului amplu, trebuie sa astepti putin inainte de a schimba tab-ul (adica sa dai click pe butonul de comentarii aflat in dreapta celui cu "Regulamentul oficial").
Despre forum, ai dreptate: se incarca greu si se lucreaza la remedierea acestor probleme, insa va mai dura putin, deoarece dorim sa schimbam mai multe lucruri.
Daca mai intampini probleme la comentarii, te rugam sa ne scrii despre ce este vorba, folosind rubrica de contact din meniul de jos si lasa-ne un numar de telefon la care sa te putem contacta, ca sa verificam impreuna despre ce este vorba.
Publicat de [Cont sters]: anonim_5214, in 02 Mar 2010, la 13:18
Raspunde Citeaza
Cand dau pe pagina cu promotii,dau click pe Comentarii si Vezi comentarii,la toate promotiile Maggi,dar nu se pot accesa. Ce se intampla,au foarte multe comentarii si vreau sa le citesc!
De ce la alte promotii de pe pagina principala pot intra sa citesc si sa-mi spun parerea,iar la promotiile Maggi accesul este foarte greoi,o sa-mi raspundeti din cauza calculatorului! Pai asa,nu mai accesam nimic!
Foarte greu se intra si pe forum,dureaza mult,dar pot sa intru!
Nu va suparati,ca v-am intrebat!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media