CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Doar atat?
Publicat de Chiriuc Hilde_Gilda, in 01 Mar 2010, la 18:43
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Moderator 1 Infopromotii (01 Mar 2010, 12:37)
Nu ma intereseaza acest concurs, eu am fost in Amsterdam acum 2 ani, acolo mi-am petrecut Revelionul, asa ca nu particip la acesta, dar multumesc pt raspuns. In acest caz, dati-mi voie sa fac o mica remarca: consider ca acest concurs are drept public tinta oamenii cu un venit peste medie, pentru ca daca organizatorul se ocupa de tot ( TOT insemnand avion, cazare si mic dejun),atunci cei care se vor duce acolo vor trebui sa mai manance cel putin o data pe zi, eventual sa viziteze unul dintre cele 2 mari muzee (unde intrarea se plateste, nu-mi mai aduc bine aminte cat era, oricum era peste 20 Euro). Poate vor vrea sa incerce si o cafea la Bulldog ( un fel de Spice Shop de pe la noi dar unde poti doar sa bei ceva, in caz ca nu vrei sa fumezi). Singurul lucru unde nu platesti este plimbarea pe jos in cartierul Rosu, acolo intr-adevar nu faci cheltuiala. In rest...ce sa mai spun...raman la opinia mea ca mai bine se ocupa castigatorul de achizitionarea biletului de calatorie si a cazarii ( deci nu neaparat sa-i dea acorde contravaloarea excursiei, ci sa-i ofere lui psibilitatea sa-si gestioneze banii, macar sa se bucure de excursie si sa nu mai scoata si el bani din buzunar).Numai bine.
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 01 Mar 2010, la 12:40
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Chiriuc Hilde_Gilda (01 Mar 2010, 00:53)
Salut, Hilde-Gilda!
Am primit raspunsul organizatorilor pentru tine:

"Buna ziua!
Premiul este de 13719,51 RON, iar de achitarea impozitului se ocupa Organizatorul, impozitul fiind separat de valoarea premiului.
La fel si de achizitionarea biletelor de avion si de cazare, tot Organizatorul se va ocupa; castigatorul trebuie doar sa trimita datele persoanelor care vor pleca in excursie si data la care doresc sa plece (de comun acord cu organizatorul, in perioada 1- 30 Mai). Nu se acorda valoarea in bani a premiului.
Va multumim pentru atentia acordata campaniei noastre si va dorim mult succes."

Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 01 Mar 2010, la 12:37
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: anonim_5214 (27 Feb 2010, 22:35)
Salut, Anonim!
Nu este vorba "doar" despre o excursie - premiul consta intr-o excursie pentru castigator si prietenii sai. Winterfresh apropie oamenii, oferindu-le o excursie impreuna.
Spor la premii!
Publicat de Chiriuc Hilde_Gilda, in 01 Mar 2010, la 00:53
Raspunde Citeaza
Mie mi se pare un premiu convenabil, in sensul ca dupa plata impozitului, tot ramai cu vreo 11.000 RON (acum nu stiu cu cat se impoziteaza castigurile, dar eu cred ca se retine 19%...sau ma insel? ). Asta inseamna cam 2600 Euro. Eu cred ca ajung banii astia, chiar si pt 4 persoane, pt ca e vorba doar de 2 nopti si 3 zile.Va duceti cu un zbor low cost ca sa va ramana bani mai multi pt distractie. Acum nu am inteles eu prea bine din regulament daca in aceasta suma intra doar avionul, cazarea si micul dejun, iar voi trebuie sa veniti cu alti bani de cheltuiala, sau de suma asta iti poti alege tu o companie mai ieftina si un hotel de 3 stele, in loc de 5, iar restul de bani sa-i dea ches organizatorul concursului, ca sa faca ce vrea cu ei cel ce a castigat. Mi s-ar parea mai corecta ultima varianta, pt ca in cazul primei variante, ar trebui ca, cei 4 sa aiba fiecare cam vreo 500 Euro, cel putin.Asta daca nu sunt la dieta si mananca doar dimineata...
Publicat de [Cont sters]: anonim_5214, in 27 Feb 2010, la 22:35
Raspunde Citeaza

Doar o excursie?

Pai,mai bine dadeau biciclete de banii aia,ca tot nu se poate circula prin Bucuresti sau alte orase!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-5 mesaje din 5
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media