CONTACT BLOG RSS ABONEAZĂ-TE LOGIN
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Concursul Maggi e pe bune ?
Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 04 Nov 2009, la 16:49
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Anita (26 Oct 2009, 18:56)
Draga Anita, am primit raspunsul organizatorilor pentru tine:

"Buna,

Iti multumim pentru participarea ta in Clubul Maggi. De asemenea, conform regulamentului, toate materialele postate pe site, trebuie sa fie originale. Echipa Maggi face eforturi deosebite sa previna tentativele de copiere a retetelor printr-o verificare atenta. Cat despre participantii de pe primele locuri, numele si orasul sunt considerate date personale si nu avem dreptul sa le publicam, conform legii. La sfarsitul campaniei, numele, prenumele castigatorilor si premiile castigate vor fi publicate conform regulamentului.

Mult succes,
Echipa Maggi"

Publicat de Moderator 1 Infopromotii, in 27 Oct 2009, la 18:27
Raspunde Citeaza
Raspuns pentru: Anita (26 Oct 2009, 18:56)
Draga Anita,
Cu siguranta, acest concurs "este pe bune". Am semnalat organizatorilor mesajul tau si speram sa primim in curand toate detaliile pentru a lamuri situatia.
Iti dorim mult succes la premii.
Publicat de [Cont sters]: Anita, in 26 Oct 2009, la 18:56
Raspunde Citeaza
Nu vreau sa fac supozitii,dar regulamentul din concurs lasa de dorit.Adica,pot lua,o carte-doua de bucate si copiez cuvant cu cuvant,retetele si le trimit la concurs.Se poate,cred ca da,mai ales ca nu publica nume,oras,etc.Castigatorul....SUPRIZA !!!!
Discutie noua   Adaugare mesaj
1-3 mesaje din 3
Contact |  Blog |  Termeni şi condiţii |  Politica de confidenţialitate |  Sitemap |  Forum sitemap |  Despre noi
© Netstreet Media